Iggy Arbuckle je kanec, který žije životem ochránce přírody v nádherném parku Kukamonga. Spolu se svými přáteli bobrem Jiggersem, skunkem Spiffem, veverkou Zoop a myší Kirou už nejednou zachránili Kukamongu před zničením zlou rybou Stuem a jeho dvěma fretkami Robearem a Robertem. Seriál je dělán ve spolupráci s National Geographic Kids, což zajišťuje jisté vzdělávání diváků. Seriál je určen především dětem, ale mohou se u něj bavit i dospělí. (-*Tomik-*-)

Koda

Iggy Arbuckle je jeden z dalších zábavných, nijak nenáročných seriálů, který Jetix promítal pro nás bývalé děcka. Seriál je tedy o vepřovi, teda pardon kancovi, který je správcem parku a snaží se se svým kámošem bobrem (bez dvojsmyslu) a tchořem odrazit plány obchodníka Stueiho, kterému jde jenom o prachy a je mu u prde... je mu prostě jedno, jestli zničí park a zahubí zvířata. Má své poskoky, kteří mu slouží a Iggimu nějak neulehčují. Na tomto seriálu oceňuji, že tento seriál nás dokáže nejenom pobavit, ale i poučit o životním prostředí, proč bychom neměli stavět v chráněném území prádelnu, proč neodhazovat bordel, jak ušetřit na elektrice a další celkem užitečné rady zábavnou formou. ()

igi B.

Iggy piggy a tak dál... ;o) . . . Pošahaná dobrodružství s deklarovaným >výchovným dopadem< (...bác ho... 8-)) jednoho poněkud hyperaktivního čůnika a jeho kumpánů, bobra Jiggerse (chudák, co má nějak divně ztuhlou horní čelist, nebo co...) obzvláště... :-] . . . No, je to takové celé nějaké >postmoderní< a abych byl upřimný, jsem rád tomu, že jako děcka jsme sjížděli jiná lesní dobrodružsví, třebas pánů Křemílka a Vochomůrky od pařezu či eventuelně dramata jedné lumpežnické rodinky z lesa Řáholce... ;-) . . . Ale zase proti japonským kravinám z nedělního rána na novácké trdlovizi a podobných (k)análech je to prostě hotovej >NG< program... Holt ta příroda, ta dělá divy... ;-) - - - P.S. A Tomíku, co to (viz "Obsah" filmu) meleš?! Jakej kanec, ty bejku? Vždyť je to takové malé růžovoučké prasátko... :-} - - - - - (Vídáno si jen tak sem tam občas v dobrém rozmaru na dvd /škoda, že jen s českým dabingem, daní to za idiocizmus a ignorantství českého distributora MediaWay, ale co už s tím naděláme, že.../, komentář zde jako první - 23.5.2009) ()

Holusacek

Teprve až ted když jsem nakoukl zde k obsahu seriálu jsem zjistil,že Iggy je kanec protože tou zajimavou animací se to ani zjistit nedalo.Nikdy jsem se u tohoto seriálu moc nesmál, jen na něj koukal.V hlavě mi uvízl poho pouze jeden díl kdy Iggy našel papouška a pamatuju si na jediný moment.,,Jsem Iggy správce parku´´ ,,IGGY ZRÁDCE PARKU!IGGY ZRÁDCE PARKU!´´.Nic víc,ani tuk si nepamatuju,ale pořád si to dokážu vybavit.=30% ()

Carol Pifková

Prvé epizódy naozaj stáli za to neskôr však strácali to tempo a začali byť nudné... škoda, napriek tomu by som to rada uvítala na dákej televíznej stanici. ()