Mŕtvy bod

Z nakrúcania  - Jaimie Alexander, Sullivan Stapleton
Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2015–2020), 71 h (Minutáž: 41–43 min)

Tvorcovia:

Martin Gero

Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Audrey Esparza, Ashley Johnson, Rob Brown, Luke Mitchell, Ennis Esmer, Ukweli Roach, Michelle Hurd (viac)

Na newyorskom Times Square sa nájde taška, v ktorej je živá mladá žena, ktorej telo je pokryté záhadným tetovaním. Vôbec nemá tušenie, kto je, odkiaľ prichádza a ako sa tam dostala. Agent FBI Kurt Weller, ktorého meno má vytetované na chrbte, bol vďaka tomu povolaný k prípadu. Začína sa domnievať, že každé tetovanie je vodítkom k zločinom, ktorých bude treba vypátrať. S každým vyriešeným prípadom sa agenti dostávajú bližšie k identite záhadnej krásky, ktorú zatiaľ pomenovali Jane Doe (neznáma). (TV Markíza)

Recenzie používateľa Ashar k tomuto seriálu (3)

Bílá místa (2015) (S01E01)

Zajímavě se to rozjíždí, Jane Doe je zajímavá a atraktivní žena, akorát její schopnosti mohli odhalit později. Seriál bude asi celkem zajímavá jízda. ()

Terminál (2015) (S01E04)

Epidemie a katastrofy to je moje. Lidstvo si stále zahrává s ohněm a nikdy nevíme, kdy se nějaký šikovný dobrodinec rozhodne čistit populaci. ()

Krtek (2016) (S01E13)

Fischer byl pěknej hajzl, skvěle zahrané. Úplně jsem mu přál kulku mezi lopatky, nebo lopatkou mezi ... ()