Za múrmi Tanner Hall, internátnej dievčenskej školy, sa odohráva príbeh štyroch priateliek, ich intímnych adolescentných životov, neustáleho hľadania sa a snahy nájsť si stabilnú pozíciu medzi dospelými, obzvlášť v naštrbených vzťahoch s ich matkami. Fernie (Rooney Mara) je z nich najpopulárnejšia, ale všetko sa zmení, keď do Tanner Hall príde nové dievča, Victoria (Georgia King), ktorá sa skrz svoje umenie manipulácie dokáže vnútiť ľuďom a získať si ich dôveru. Aj ona však skrýva svoje maličké tajomstvo hlboko ukryté pod navonok nepriestrelnou škrupinou. (sochoking)

JannieMc

Hola Guys! =´) Ve výsledku Díky moc! za všechny po celém příběhu poházené drobečky, protože během posledních deseti minut mi občasnou mezeru pomohly zalepit. - A taky Díky za to, že dámy zůstaly od začátku do konce stejné (,tzn. samy sebou!=´)), žádné velké povahové překvápko a: Kde se tohle jako v Tobě vzalo - period, right? - To snad jedině divokou Vicky jsem víc pochopila až na konci. - bylo mi v Tanner Hall vlastně děsně fajn! Sweet, little, Funny, (sexy), colorful journey to girlfriend town. That´s about it. ()

merigieren

čtyři holky na internátní škole, z toho se dvě znají od dětství, jenda zručná manipulátorka (získání klíče skoro dokonalé) a druhá spíš klidná inteligence, která neuniká před pravdou a přitom se nechá svéz(s)t ženatým mužem. Další dívka ráda flirtuje s učitelem, který není moc šťastný v manželství, nakonec z něho uteče. A poslední dívka má ráda poslíčka s pizzou jen nějak neví jak mu to říct a když řekne tak to nevyjde. Zápletka je kolem klíče a útěku ven, ale i jinak do sebe dílky docela zapadají. Je to hezká podívaná až na přepálené maskování pudrem a nánosem barev, škoda že není vidět původní obličej :-) ()

Aljak

Filmov takéhoto typu o dievčenských školách je už síce viacero, no táto téma núka naozaj množstvo námetov. A hoci aj tu bol námet spočiatku veľmi snubný, napokon sa očakávania nenaplnili a celé to upadlo do akejsi fádnosti bez toho, aby to dokázali poriadne rozviť alebo prinajmenšom nejakým zaujímavejším spôsobom ukončiť. No a to vždy tak trochu nahnevá, obzvlášť keď už od začiatku vidno v tom skrytý potenciál. Bol to film o priateľstve, manipulácii, zrade a množstvom nádejných okolností, ktoré sa doslova núkali na hlbšie a dôvernejšie spracovanie. Takže opäť jeden z tých filmov, keď si poviem: skvelý námet, úbohé spracovanie. ()

playboxguest

Tanner Hall, Narušení, Hříšnice, Lost and Delirious, Padlé ženy a dalo by se pokračovat - co mají všechny tyhle filmy společného - odehrávají se v uzavřené skupině mladých dívek, které se mezi vrstevnicemi s podobnými trably a mezi staršími vzory, ať už ženskými či mužskými, snaží objevit podstatu sebe sama. V Tanner Hall tu podstatu hledá Fern, což by se jí možná dařilo v okruhu blízkých kamarádek, které mají svých mládežnických problémů samy nad hlavu, ale už to tak snadno nepůjde, když se objeví nový přírustek do vzdělávacího zařízení - Victorie. Pro všechny báječná, lehce trhlá holka nectící pravidla, pro oblíbenou Fern tím pádem osina v zadku. A není to Rooney Mara, která mě u tohohle kousku dokázala udržovat v dobrém rozpoložení, nýbrž právě Georgia King, která mi svou Victorií nemálo připomněla Emelii z Albatrossu, dívku stejně silnou a zábavnou na povrchu, jako citlivou a nešťastnou hluboko za skořápkou. Victorie je podle mého se svými kostlivci ve skříni tím pádem nejsilnějším článkem jak tanner-hallského dívčího kvarteta, tak filmu samotného. Ostatní postavy ale taky nevyjdou vniveč, i zbývající tři dívky stojí za pozornost, stejně tak přihrávající osazenstvo v podání pánů Middlewooda, Gia a Hanka. V tomhle filmu není jediná postava vyloženě kladná ani záporná, každý je tu prostě svůj, každý se tu jen sám za sebe snaží vypořádat se životem, jak nejlépe dovede, nehledě na věk. A nejen britské vzevření, atmosféru, postavu a celkovou pohodovost má tenhle kousek s Albatrossem společnou - i soundtrack je opět povedený a perfektně zapadající do jednotlivých scén. Bylo mi ctí účastnit se tohoto semestru. 70% ()

Marqta

Na první pohled něco mezi Wild Child a An Education. Všechno se ale zamotává a dostává to trochu větší rozměry než má Wild Child a trochu více rozmařilosti než má An Education. Je to hodně pohodový film s pár moudry, hřejivou atmosférou, příjemnými herci, fajn hudbou a oddychovým dějem.----" Ta vzpomínka mi zůstala v paměti jako jizva, protože do té chvíle jsem myslela, že se špatné věci stávají náhodou, ne úmyslně. Takže Victorie mě poprvé seznámila s faktem, že se v každém z nás ukrývá hrozba."---- ()