Potkali se v Austrálii, pracovali zde, stali se přáteli a pak se rozešli zpět do všech koutů Japonska. Ve svých třiadvaceti letech se Júki dozvídá, že trpí vzácnou nemocí a nemá moc dobré vyhlídky, že ji překoná a uzdraví se. Z tohoto důvodu se rozhodne kontaktovat všechny své přátele, které poznal v Austrálii. Přijdou jej sice navštívit, ale nakonec je to on, kdo pomáhá bližním ze smutku a problémů, protože Júki je vždy ten usměvavý. (Zíza)

Zíza

Televizní film s televizní kvalitou, s herci, kteří momentálně letěli. Koukáte, najednou zjistíte že zeď za obrazovkou je zajímavější... koukáte, najednou zjistíte, že je vám úplně jedno, jestli Yuuki umře... koukáte, je konec, uděláte hm, popřípadě k tomu ještě pokrčíte rameny. Ačkoliv to mělo zajímavé téma, které mohlo rozplakat davy (al věřím, že někoho to dojalo), vyšlo z toho nakonec takové suchopádné nic. Ale alespoň jsem viděla Oguriho hrát s Kamenashim. 50% ()

Moiraine

Pro příběhy, kde hlavním tématem je přátelství, mám slabost. Možná i proto jsem ochotná přehlédnout některé věci, které jindy neodpouštím. Filmy o lidech trpících nějakými těžkými chorobami mají tendence neskutečným způsobem citově vydírat. Tady to naštěstí nepřekročilo únosnou mez a nebýt asi dvou scén, tak by mě ani nenapadlo, že se to vlastně tady děje taky. Nicméně natočit by to šlo asi líp, obzvlášť co se vykreslení určitých postav týče. Je ale fajn nechat čas od čas trochu dojmout. ()