Peep Show - Season 7 (2010) (séria)

Milosrdní braši (S07E01)

(epizóda)
  • Veľká Británia St. Hospitals

Příchod nového života na svět by měl patřit k tomu nejkrásnějšímu, co člověk může zažít, mohou se ale vyskytovat výjimky, které potvrzují pravidlo. Mark s Jeremym čekají v nemocnici, až Sophie porodí a ukazuje se, že zatímco nastávající otec Mark byl odjakživa pedofob, tedy osoba jíž malé děti nahánějí hrůzu, o Jeremyho se po vysvětlení termínu „nástřih hráze“ pokoušejí mdloby. Kromě faktu, že Sophii nebudou coby doprovod moc platní, však pobyt v nemocnici není úplně marný. Jeremy se seznámí s krásnou Zahrou, jejíž současný přítel Ben leží v kómatu a mohla by být tudíž brzy volná, zatímco Mark dojde k užitečnému poznání, že je někdy prospěšné před úzkostně pociťovanou zodpovědností zkrátka udělat krok stranou. (Česká televize)

honajz2

Naprosto skvělý díl, plný geniálních hlášek a který mě neustále překvapoval množstvím svých nápadů. To si nic jiného než plný počet nezaslouží. A navíc mě příjemně překvapilo, že SPOILER tady poprvé za celý seriál dopadly všechny nastolené situace dobře. Dokonce i Super Hans se svým pochybným instalatérem (btw, u té scénky jsem málem chcípl smíchy a to jsem na to ještě koukal v tramvaji) dokázali spravit kotel. KONEC SPOILERU. 5* ()