Vzorný študent Henry Burke (Matt Bush) sa chystá po prvýkrát v živote užiť drogy. Hneď potom, ako sa mu to podarí, ho však začne zožierať strach o svoju budúcnosť na škole, pretože zistí, že riaditeľ Mr.Gordon (Michael Chiklis) chce čoskoro spraviť testy na drogy u všetkých študentov. A tak prichádza Henry so zúfalým, ale za to premysleným nápadom: chce ukradnúť všetky zásoby drog od miestneho dílera Psycho Eda (Adrien Brody) a nenápadne ich podstrčiť všetkým študentom na škole tak, aby test vyšiel každému pozitívne... (zlattucky)

Guzo

Ne moc zajímavé postavy a vtípků poskrovnu. Nechci si moc stěžovat, protože film splnil všechno, co jsem od něj čekal (čili při nudném odpoledni celkem pobaví, ale toť vše). Přesto mi vrtá hlavou, jak se sem Brody vůbec dostal, obzvlášť když jeho role je tu po chvíli spíš otravná a film rozhodně výš nezvedá. 5/10 ()

kikin01

Přiznám se, že jsem Michaela Chiklise zprvu vůbec nepoznal, protože jsem zvyklý na tu jeho holou hlavu a za jeho roli pošahaného ředitele školy dávám jednu hvězdičku, pač jsem se docela pobavil. Druhou si samozřejmě zaslouží Adrien Brody, protože What? Jinak film ničím moc nezaujme, a já jsem se na to dodíval jen kvůli výše zmíněným hercům. ()

agass

Chtěli byste se ocitnout na střední škole, kde jsou po požití "vylepšených" koláčků v rauši všichni od ředitele po posledního šprta? Tuhle otázku jsem si položil během sledování High School a odpověď je jasná. Jenom nevím jak to mysleli tvůrci. Tak jako tak je to dobrá komedie pro příznivce trávy a Adriena Brodyho. ()

Sharlis

Nedotiahnuté. Bola by to dobrá stoner komédia, keby bol hlavný protagonista tiež high. Ale ten je triezvy a celý film akurát panikári a je nervózny (nie vtipným, ale vážnym spôsobom) čo mi dosť vadilo. Od polovice sa potom rieši vzťahovka :-/ medzi ním a jeho kamošom. Miesto týchto sračiek tam mohli dať viac Brodyho a hodnotenie by šlo vyššie. Takto len obyčajný priemer. Zasmial som sa snáď trikrát. Celá škola je síce zhulená, ale žiadne zvlásť vtipné alebo vyhulené scény. Druhý krát by som to už nepozeral. ()

Khamsin

Film, jehož jednotlivé scény daleko převyšují hlavní dějovou linii. No, je to zas takové překvapení v komedii tohoto typu? Asi ne.. Asi na podobné komedie nekoukám zas tak často, ale nepamatuji si, že bych někdy slyšel tolikrát to americké neoriginální "fuck" v jednom jediném filmu. Nebudu kritizovat - zkrátka nejsem cílová skupina. Pouze vypíchnu 3 aspekty, díky nimž si možná za čas opět vybavím, o čem že tento film vlastně byl - skvělý Adrien Brody, týpek, který nemůže najít ředitelnu a scény s "what?"... :) AKTUALIZACE: Po čase jsem si přečetl vlastní komentář a musím říct, že v roce 2018 souhlasím jen asi tak s polovinou toho, co jsem si o filmu myslel v roce 2012. Co jsem si myslel?! Je to sakra komedie! A jako komedii to musím brát, a jako komedie je to plné vtipných scén. Zvedám hodnocení :) ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (viac)