Masada je na nohou, když dorazil Mesiáš a Apokalypsa Revue je připravena vystoupit na jeviště. Naši hrdinové nastoupí na poslední útok v zoufalém pokusu zmařit konec světa, ale Bůh používá každý trik ve svém všemohoucím arzenálu, aby je rozdělil. Zpátky v Austrálii, Eugene se dostane z vězení. (Prime Video)

Lenka.Vilka

Zajímavý díl poskládaný vlastně z rozhovorů všech postav, aby se rozhodly, kde chtějí na konci stát. Vtipné je, že vždy na konci z toho vyšel vždy jenom On jako kretén. Ale i tak. Zkouška před koncem, kterou každý nemusí projít? Chtěla jsem jít spát. Nepůjdu, musím vidět poslední díl. A potom jisto jistě neusnu. ()

Martrix

Tvůrci se s tím vůbec nemažou a hrnou jednu parádní scénu za druhou. Odhadnout co se bude dít a jak to dopadne je nemožné. Zvlášť když každý hraje levou a Bůh je arogantní sadista. Na jednu stranu je ta nepředvídatelnost bezva, ale občas je vykoupena ne úplně logickým jednáním Boha...eee...což zní divně, ale v Preacherovi je to "jen" další postava. Každopádně i přes tyto výhrady je to velká Jízda. ()

• Když Eugen (Ian Colletti) hraje na kytaru, tak hraje a zpívá píseň „Closing Time“ od Semisonic. (griph)