Hon na orla 2

• Česko Hon na orla: Bod dopadu (viac)

Unikátní zařízení ukradené teroristy má pomoci k chystanému útoku. Zmařit ho mohou jen lidé ze speciální jednotky hluboko za nepřátelskými liniemi, dřív než ho stačí teroristi zneužít k smrtícímu plánu... (Rodriguez)

artas

Samotný príbeh je dosť slabý, dvoma hviezdami však chcem oceniť realisticky natočené bojové scény, hlavne v uliciach predmestia, aj keď ma mierne rozčuľovalo že profesionálni vojaci, elita, mali problém trafiť teroristov aj z malej vzdialenosti. ()

SeBig

Nevim no, kdyby to netočil a nestříhal uplnej dement, tak si myslím, že to mohl být celkem průměrnej akčnák. ()

LiVentura

Stále musím tvrdit, že to má něco do sebe. Rozhodně však horší díl, než-li ten první.!! Ps: Málokterý video film je slušněji natočený, tento odpovídá kvalitám "B" filmu. ()

Tipko

Super akčný B-čkový film. Dobré scény, dramatickosť, kamera i herecké obsadenie. Islamský terorizmus i boj proti nemu sú tu obstojne ukázané. Hoci sa obsah filmu netýka  Európy, treba upozorniť, že islamizácia a jej fatálne následky prídu aj k nám, ak sa nepostavíme zvlášť proti imigrácii a utečenectvu. Inak Slovensku hrozí postupné zadelenie k plánovanému Európskemu kalifátu. Boh nás pre tým ochraňuj. ()

Terva

Další nasazení speciální jednotky, která má tentokrát zmařit teroristický útok, chystaný s pomocí ukradeného unikátního zařízení. Režie - Henry Crum. Scénář - Michael Henry Carter. Produkce - Roger Corman, Tom Krentzin, Cirio H. Santiago a Amy Searles. Hudba - Mel Lewis. Kamera - Andrea V. Rossotto. ()