Je to zvláštní, ale T.H. „Randy“ Randall (Joel McCrea) oslavuje v nočním podniku se svou bývalou manželkou Valerií (Nancy Kelly) první výročí rozvodu. Vzpomínají, jak se seznámil, co ona přitom měla na sobě, tančí a… a taky jak se on staral hlavně o své závodní koně a manželku zanedbával. Nicméně romantické vzpomínky převažují až do chvíle, kdy přijde policista a odvede si Randyho pro vyhýbání se soudu a neplacení výživného. „Mrzí mne to víc než tebe,“ volá za ním smějící se Valerie. Randy přemýšlí, jak se zbavit placení poměrně vysokých alimentů a jeho právník Bill Carter (Roland Young) přijde na skvělý nápad – provdáme ji. Randy opatří i nového partnera, svého přítele Paula Huntera (Lyle Talbot), který ji už dlouho miluje. Oba pozve na párty bohaté Ethel Hilary (Mary Boland), kde se schází smetánka. Kolem Valerie se hned začne točit krásný tajemný Freddie (Cesar Romero), se kterým vyrazí na navazující piknik a on ji tam romanticky u jezírka požádá o ruku. Poněkud ji za pár dní zklame drobný detail, že už je ženatý. Randy si mezitím uvědomí, že Valerii stále miluje a napadne ho, že kdyby si ji vzal sám, bude taky po placení alimentů. Pak se ale jeho Bill prokecne, že šlo o plán, Valerie se otočí na podpatku a zmizí. Paul je pořád k dispozici a začne chystat svatbu, ale Valerie váhá a uvažuje, koho vlastně má ráda. Jak se rozhodne? (Peabody)