Nasu: Suitcase no wataridori

• Japonsko 茄子 スーツケースの渡り鳥 (viac)

Tři roky po úspěchu v Andalusii je cyklistická stáj PaO PaO Beer těsně před ukončením činnosti a cestuje nejspíše na svůj poslední závod do Japonska. Pepe Benengeli se svým stájovým kolegou Jeanem Luigim Cioccim čelí nejisté budoucnosti a navíc se musí oba vyrovnat se sebevraždou svého cyklistického vzoru Marca Rondaniniho. Volné pokračování Nasu: Andalusia no natsu je náhled na důležité věci v životě ze strany profesionálního cyklisty. (Idaho)

Gogo333

Narozdil od předchozího dílu se podíváme i mimo závod. Postavy se taky trochu změnili, děj není čistě cyklistika, ale už tady jsou i vtípky a stává se to komedií, možná lehce i fantasy, když jeden jezdec je zahalen v zeleném oparu a z posledního místa všechny předjede. Celkově je to trochu zábavnější a uvolněnější než předchozí část, ale pořád to je koukatelné. 73% ()

Idaho

Volné pokračování Nasu: Léto v Andalusii, už není podle mého tak kvalitní. Nasu: Kufřík stěhovavého ptáka, který se odehrává v Japonsku, sice nepostrádá onu osudovost, ale obsahuje některé poněkud zbytečné komické prvky, jež mi tak úplně nesedly. 80 % Video včetně titulků, můžete najít zde. Cyklista, jehož smrt se v tomto filmu rozebíra, je Marco Pantani. ()