Vincent žije ve městě plném kovbojů, ale on má rád svou práci - stejně jako jeho otec uklízí v hotelu. Jenže pak se na scéně objeví nelítostný developer a Vincent se musí dát do boje za jeho záchranu…   Není vůbec snadné uklízet v hotelu ve městě plném kovbojů. Vincent Van Metcalf, který ovšem na svou profesi ani na historický hotel v zemědělském Oregonu nedá dopustit, by o tom mohl leccos povídat. Jemu ale vůbec nevadí, že dělá „ženskou práci“, jeho otec přece byl uznávaným uklizečem ve slavném hotelu v Pasadeně. Když však nepřátelský developer vyhrožuje, že milovaný hotel změní k nepoznání, Vincentovi nezbývá, než se dát do boje za jeho záchranu… V hlavní roli americké komedie režiséra Chrise Lusvardiho uvidíme Phillipa Vadena, dále hrají Sara Rueová, Bryce Johnson ad. (oficiálny text distribútora)

sAreOn

Ehm, prý komedie... rodinná komedie? Tak to opravdu nevím, kde se vtip skrýval po celou tu dobu mého sledování tohoto snímku? Žádnou vtipnou scénu jsem víceméně nenašel a film jako takový mě tedy vůbec nebavil a jelikož jeho jediným účelem bylo asi pobavit, tak jej zcela jistě nesplnil. Herecké výkony až tak špatné nebyly, ale že by za něco stály to také ne. Celkově je z filmu cítit malý rozpočet, což by ani nevadilo, kdyby se opravdu jednalo o komedii ;-) ()

freddy

Docela vydařená americká komedie, která dokáže i celkem dobře pobavit a přenesla na mě tak nějak velmi milou, skoro až rodinnou atmosféru. Nápad postavit děj na mladíkovi, kterého baví pracovat jako pokojský ve dvouapůlhvězdičkovém hotelu na maloměstě je jistě velmi zajímavý, a když se této role navíc ujme neznámý sympaťák, tak pak samozřejmě ten film už stojí za zhlédnutí. A Phillip Vaden se své role ujal velice dobře a především díky němu mě film zaujal hned od začátku. Ale není to samozřejmě jen o něm, i ostatní herci podali v rámci možností docela dobré výkony. Ve výsledku se tedy jedná o oddechovou pohodovou idylickou komedii, jejíž klad spočívá právě v hereckém výkonu hlavního hrdiny a potom také v exteriérech, které byly vybrány výborně, a nakonec také v ději, který má hlavu i patu a i když se zde pár klišé objeví, tak to nic nemění na tom, že na odreagování a na pousmání je tohle ideální film. A protože se mi skutečně velmi líbil, tak neváhám udělit nadprůměrné čtyři hvězdičky, protože dobrý film já umím ocenit. ()

ed_wood odpad!

Sú komédie, pri ktorých sa rehlíte od začiatku do konca. Sú komédie, pri ktorých sa smejete pomenej, ale film má výbornú zápletku. Potom sú komédie, ktoré nemajú skoro žiaden dej ani hlbšiu myšlienku, ale svojou stupiditou nám kvalitne cvičia bránice. Toto ale nie je ani jedno z toho. Celý film je strašne nudný, nie sú tam žiadne komické situácie, o nejakých hereckých výkonoch sa nedá hovoriť. Odpad je asi trochu pritvrdé, ale nenašiel som tam nič aspoň na jednu hviezdičku. ()

ajuska

Příběh: nula, zábavnost: v záporných hodnotách. Tohle už ani není nablblá komedie, kterou si můžete pouštět k domácím pracem, vlastně to vůbec není komedie a bohužel ani nic jiného. Opravdu hodně nudný film, který absolutně nic nepřináší, ani zábavu, ani pohodovou atmosféru, ani zajímavé charaktery, zkrátka vůbec nic... ()

Rudysoft

Snaží se to být komedií, ale nebudete se u toho smát, nebudete se u toho ani moc usmívat a už vůbec nebudete brečet. Je mnohem horších filmů, tento film totiž neni špatný, docela je i zajímavý, nenudí a herecky je dobře zahraný. Je to ale takový průměr, který vám nic emočního nedá a budete na to jen "mrtvě" civět. Někomu to stačí.. ()