Baerdeller

V poslední době jsem viděl spoustu béčkových 20min komediálních seriálů. Kvůli tomu jsem si vlastně Roommates vybral. A musím přiznat, že seriál mě velice překvapil. I když nějaké výhrady bych měl... A sic začátek nic moc, tak velmi brzy přišla nadprůměrně dobrá zábava a to jsem vůbec nečekal. Bohužel nadšení mě zase rychle přešlo, protože epizody v druhé půlce zase naopak byly slabší a to až do doby než přišel poslední díl - pravděpodobně nejlepší z celé série... Velké překvapení a velká škoda, že nebyla druhá sezóna, protože tady byl docela dobrý potenciál. Určitě stojí za zhlédnutí, sic je to jen taková nedlouhá 13 dílná záležitost. 3*** ()

IQ Tiqe

První díl mě nepřesvědčil, ale po 4 dílech zvedám hodnocení na 4*. Sice má seriál i svý trapnější a lacinější momenty, někdy mě štve, ale i tak patří k těm dobře koukatelným, pohodovým; každá postava má celkem jasně nalajnovaný charakter, a když z něj trochu vybočí, je sradna; a především oceňuju, že každý díl stojí na nějaké lži, která se zamotává a přináší nemálo zábavy – tak to mám rád. ()

MMR

Právě jsem shlédl 1.díl. Až do 13.minuty mě to nezaujalo. Za ten závěr ale tomu dám šanci a uvidím, co se z toho vyklube. UPGRADE: No, sem si dal na čas s tím pořádným okomentováním, až dnes ve čtvrtek 2.2.2012, 3 týdny po shlédnutí všech epizod. Moc nádherný seriál, vtipný, veliká škoda, že byl zrušen. Každá postava je skvělá. Mě se moc líbila Hope. James měl zase úžasné grimasy, ten jeho výraz v ksichtě vždy dodal každé situaci tu správnou šťávu. Fajn jsou i Katie, Mark a Tom, i když bez něj bych se klidně obešel. ()