Olive, stredoškoláčka si v škole pripadá ako neviditeľná. Keď ju jej najlepšia kamarátka Rhiannon pozve na víkend, Olive si vymyslí, že má rande s neexistujúcim vysokoškolákom. V pondelok sa dievčatá stretávajú na školskej toalete a Rhiannon sa Olive vypytuje na jej rande. Tá ju oklame, že cez víkend s fiktívnym chlapcom prišla o panenstvo. Nanešťastie ich rozhovor vypočuje ďalší pár uší a školou už sa šíria zvesti o Olivinej promiskuite. Zrazu je Olive študentkou, ktorú každý pozná a ona si užíva svoju novú popularitu. Jediný, komu prezradí pravdu je jej homosexuálny kamarát Brandon, ktorého všetci šikanujú. Olive mu poradí, nech si vymyslí, že spal s nejakou dievčinou. Nakoniec spolu predstierajú sex na party. Lenže potom sa všetko zvrhne a za Olive prichádzajú aj ďalší odpadlíci a ponúkajú jej peniaze za vylepšenie si svojho imidžu. Olive úplne stráca kontrolu nad situáciou, podarí sa jej všetko ustáť? (TV Markíza)

Jara.Cimrman.jr

"Lidi se překotně vytahovali, že se mnou spali, ale nikdo se o to doopravdy nepokusil. Už jsem myslela, že mám fakt dole skřítka." Sledovat život opovrhované školní štětky s neporušenou panenskou blánou mě hrozně bavilo. Olive se mi prostě hodně líbila, její smysl pro humor mi imponoval a kdyby se mnou někdy chtěla předstírat sex, tak bych si to určitě hodně užil. Kromě toho mě dost bavila skvěle vypatlaná katolická mládež, pohodový učitel pan Griffith a zejména báječný párek rodičů, jejichž ledabylou toleranci bych v sobě chtěl někdy nalézt. Jen nad tím konstatováním, že Florida je horší než chlamydie, se ještě budu muset na chvíli zamyslet. Nejlépe s Olive. ()

viperblade

Kde začít… když jsem viděl první reakce na tento film, většina byla ve stylu "super nová a chytrá komedie!", takže jsem zpozorněl. Proto, když mi kámoš řekl, jestli si od něj nechci půjčit i tento film, tak jsem neváhal a doufal jsem, že uvidím chytrou a sexy komedii. A tady se to zaseklo… Prvních 20 minut bylo tak příšerných, že jsem málem začal věřit, že peklo existuje. Tenhle snímek je totiž postaven na tak nepravděpodobné zápletce, že jsem měl chuť film vypnout, ale Emma Stone (respektive její krása a některé hlášky) mi v tom zabránila. Tak jsem film nechal pokračovat a zjistil jsem, že má vzestupnou tendenci. Líbily se mi různé odkazy na jiné filmy, opravdu se mi líbili rodiče (skvělá Clarkson a ještě lepší Tucci) a Alyson Michalka taky nebyla k zahození. Navíc, jak už jsem zmínil, Emma Stone má něco do sebe (ale to jsem věděl už od Zombielandu) ale zbytek filmu je dá se říct dost přehnaný a většinou bohužel nevtipný. Jednotlivé situace nefungují, spíše mě pobavily některé jednotlivé hlášky (-Kde máte Bibli? -Ta je v kategorii bestsellerů, hned vedle Stmívání.) ale jinak… Easy A není chytrá komedie, je to jen (bohužel) zcela průměrná komedie. Nebýt některých herců (opět se vracím ke Stone a Tuccimu) tak jdu ještě níž. 50 %. ()

Jirka_Šč

Olive nechce (celkem pochopitelně) na víkend s kamarádkou a jejími rodiči, tak si vymyslí rande. Když má po víkendu vyprávět podrobnosti, zalže, kdosi ve škole to zaslechne ... a už to jede! Na lež se nabalují další, Olive pomáhá přátelům i známým, získává za to drobné výhody, je pranýřována, činí dobré skutky a celkem si to užívá. Až do chvíle, kdy si řekne, že by snad už stačilo. Příjemné, koukatelné a hlavně nápadité a živé. Právě za poslední dvě vlastnosti dávám čtyři hvězdičky. P.S. Amanda Bynes zahrála ne příliš sympatický charakter a je příznačné, že to byla její poslední role (2010) a s jejím životem to od té doby jde docela dost z kopce. ()

Djoker

Gluck by měl mít na bláznivé komedie patent. V Easy A zavítal na typickou americkou střední, provětral několik stereotypů a jako bonus přidal nejúžasnější rodiče filmového plátna vůbec. Většina vedlejších postaviček je tady zábavných, ale hlavní hvězdou je jednoznačně Emma Stone, která září v každém záběru. ()

Fr

Lži se šíří rychle..... Musí jít nutně o film pro holky, když zde hlavní role patří slečně, o který se šušká, že by mohla bejt děvka? Film se točí kolem sexu, proto žádný moudra z filosofie nečekejte. A trochu mi to připadá, jako parodie na všechny ty muzikály ze střední a vůbec filmy, kdy se ty holky chovají jako husy (čky). Takže, jestli vás zajímají problémy americké mládeže, máte zelenou! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Zajímá mě rozdíl mezi soukromou a státní školou v USA. 2.) Potřebuji umět navodit atmosféru ,,velkého postelového finále“. 3.) Mojí oblíbenou pochoutkou jsou rohy z nosorožce. 4.) Ale hlavně.... někdy všem (trochu) o svých vztazích kecám!!! PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

• Když Olive vstupuje do kina, můžete si v pozadí všimnout Rhiannoniných rodičů. (sssssycak)
  • Všechny scény Emmy Stone u webkamery byly natočeny v jeden den během čtrnácti hodin. (Taninaca)
  • Během natáčení oznámila Amanda Bynes konec své herecké kariéry s tím, že Panna nebo orel měl být jejím posledním filmem. Ještě před premiérou filmu si však svůj záměr rozmyslela. (Mr.Hudson)

Dámské posily...

Dámské posily...