Sedmnáctiletému Aaronu Miltonovi (Kyle Gallner) se dostane zajímavého druhu vzdělání, když se zamiluje do čtyřiatřicetileté Lindy (Laura Allen). Linda je mladá, atraktivní žena, která se vrací na univerzitu, aby se zde rozhodla, jakým směrem se bude v budoucnu ubírat její život. Lindin podivný vztah s mladičkým studentem se však začíná zamotávat ve chvíli, kdy se Aaron seznamuje s její čtrnáctiletou dcerou Beth (Brittany Robertson). Sarkastická dívka vidí v Aaronovi svou životní lásku, díky čemuž vzniká nefungující milostný trojúhelník, o kterém se nikomu z nich nezdálo ani v těch nejhorších nočních můrách. (Allien.9)

JohnCZ

Hodně zajímavý mix komedie a dramatu. Už dlouho jsem neviděl film, který by takhle plynule a natvrdo přecházel mezi žánry. Mělo to zajímavý nápad, ovšem dle mého názoru by šlo z toho vytřískat ještě trošku víc - zejména po emoční stránce. Avšak koukalo se na to velmi příjemně, herecké výkony byly na hodně dobré úrovni. Brittany Robertson, ačkoli mi v mizerném Secret Circle přišla krajně nesympatická, tahle role sedla naprosto perfektně a napravila tak u mě svou reputaci. Hmmm, pokud bych náhodou skončil v jejím pokoji a bylo ji opravdu těch proklamovaných 14... well... asi bych skončil za mřížema... Docela dlouho jsem se rozmýšlel nad hodnocením a nakonec jsem usoudil, že si film těch 5* zaslouží. I když trošičku těsně. ()

emma53

"Už mi nikdo nebude říkat, co mám dělat. Už budu dělat jenom to, co chci já. Hned jak přijdu na to, co to je."- Bez té poslední věty jsem si tohle v sedmnácti říkala xkrát, jó kdybych já tenkrát věděla, co vím dnes:-) Ale jo, byl to fajn, tak trochu vztahově zamotanej příběh v tom dobrém slova smyslu. Jak v počátcích nebyl z té trojice absolutně nikdo po citové stránce v obraze, tak v závěru se jim určitá snaha nedala upřít. To všechno připepřeno vtipnými, ale i trochu dojemnými a smutnými chvilkami s rozkošnou Robertsonkou a matkou, kterou hrála Laura Allen taky zcela uvěřitelně. A navíc tam na mě sympaticky působil v menší roli Esai Morales, na kterého se asi podívám trochu blíž. Ne že by mě Cherry utkvělo dlouho v paměti, to si iluze nedělám, ale bylo mi alespoň chvíli taky těch příjemných sedmnáct +-. ()

Aljak

Nenápadný film, ale pre mňa veľmi milé prekvapenie. Spočiatku som sa bál, či to nebude len ďalšia "komédia" o vysokoškolskom životnom štýle plnom nezáväznej "zábavy", no napokon sa z toho vykľulo čosi oveľa hlbšie a silnejšie. Pre mňa to bol najmä krásny príbeh o hľadaní opory a spriaznených duší, ktoré vám pomôžu cítiť, že v živote máte niekoho s kým môžete zdieľať svoje radosti a starosti. Veľmi sa mi páčilo ako tu bol poňatý vek a ľudská rovnocennosť, ale aj tie dve prelínajúce sa dejové vetvy - jedna školská a druhá skôr intímnejšia. Pre niekoho to možno bude len nejaká bezduchá strnulá dráma, pre mňa to bol vcelku výnimočný film o živote, priateľstve a intimite. Britt Robertson zahrala 14-ročnú Beth znamenito, aj keď spočiatku trošku tým sarkazmom išla na nervy - ale ako sa ukázalo, tak to bol len jej "obranný mechanizmus". P.S. Komédia to nie je! ()

togaf

Moc se mi líbilo, že se Aaron choval jako normální kluk, žádné veleoduševnělé scény, které by se k jeho věku (17) nehodily. Aaron byl zkrátka boží, dokonce i po vodě umí chodit! Na rozdíl od ostatních komentujících bych si na jeho místě nevybrala ani mamču Lindu ani "Beth-s-perfektníma-kozama", ale rozhodně a jednoznačně přírodní dívku z kolejí. ()

Zeck

Pěkný film o tom jak chce sedmnáctiletý chlapec šoustat zasloužilou matku s perfektníma kozama, přitom ho balí její čtrnáctiletá dcera s perfektníma kozama a ještě lepším obličejem, a on se přitom musí učit, píchat svoje chlupaté kamarádky a ještě řešit problémy celého světa. Bral bych tu čtrnáctku, která je mimochodem ve skutečnosti o rok mladší než já. Hlavní hrdina se ale tak nějak celou dobu rozhodoval jinak (blbě). 95% ()