Tentokrát se penzionovaná advokátka Kalendová vydává do atraktivního prostředí sanatoria pro ženy s nadváhou, aby si na vlastní oči a v převleku za obtloustlou docentku Rybkovou nenápadně prohlédla budoucí ženu svého vnuka Kamila. Tato dívka jménem Kristýna je dcerou majitele sanatoria, ve kterém se hned po příjezdu Kalendové stane vražda. A právě tento případ přijíždí vyšetřovat mladý kriminalista Kamil, který o přítomnosti své babičky v sanatoriu nemá pochopitelně ani ponětí... (Česká televize)

Nalimator odpad!

Tohle už byl vrchol idiocie. Autoři si pravděpodobně myslí, že když je to kriminální komedie, takže tam můžou narvat jakoukoliv ptákovinu a bude to jako sranda? Tak to ne. Chatrný příběh, toporné herecké výkony, nelogické chování postav a vlastně spousta jiných nelogičností a chyb...tímhle dílem končím. Jen pro ukázku, jakou nám tady naservírovali náhradní podezřelou- důchodkyně, která jako zaměstnání uvádí panská posluhovačka a vlastní kalašnikov. WTF. ()

Tosim

Téměř v každém díle dostane na frak některý z rozumových faktorů detektivního žánru. Tady je mi například záhadou, jak je možné, že se doktorce Kalendové všichni tak bez okolků svěřují. ()

• Filmové sanatorium se nachází na adrese Hlavní 154, Horní Bezděkov. V objektu se nachází penzion. (sator)
  • V čase 59:20, když Květa Kalendová (Jiřina Bohdalová) vyhledává na internetu přípravek Muscletin, je možné v řádku s odkazem vidět, že ve skutečnosti není na žádném internetovém vyhledávači, nýbrž na podstránce webu Muscletin, který se ovšem právě snaží najít a který byl vytvořen pro účely pořadu pomocí služby Web Zdarma. (David7)