Bakllazaan

Zatím jen jeden díl, ale už teď vím, že nemohu jinak. Už kvůli dokonalému panu kouzelníkovi. EDIT: Nečekal jsem, že první díly se budou tolik lišit od posledních. Ale změna témat a vůbec průběhu vysílání je příjemná. Překvapivě žádné vlezdoprdelkovské vtípky se nekonají. Je to jen specifický typ humoru 50% ()

honajz2 odpad!

Nějak jsem narazil na tohle: https://www.youtube.com/watch?v=7KbD9oCp9cQ Celkem mě to dostalo a tak jsem si začal hledat něco o tomhle pořadu. Vysílala to ČT a chodilo to pozdě v noci. No, doufal jsem, že to bude plné podobných, hudebních shitů. Ne. Je to něco mimo tenhle vesmír, ani se nedivím, že to tu nemá žánr, jelikož komedie to není (pokud vám nepřijde vtipné, že kocour a kočka mají koťata hahahahahahahahaha) a že by to byl takový sled ničeho jako Off the Air (https://www.csfd.cz/film/69744-off-the-air/komentare/) se taky říct nedá, jelikož tohle má moderátory (Bydžovská, proč, proboha?) a působí to jako nějaká show. Kromě moderátorských vstupů to obsahuje i krátké filmy, které jsou úplně mimo lidské chápání a asi mají být vtipné, i když to je třeba jenom vyprávění o tom, jak jedna paní žila jako dítě ve vile (hahahahahaha). Celý tento projekt mě minul. Nepovedená parodie na trapné televizní stanice? Na nijakost některých krátkých filmů? Nebo to byl pokus o něco typu Off the Air? Nechápu nic, možná přes tenhle pořad komunikují mimozemšťané a unesli těla některých herců a jako oni zde vystupovali. Jo, některé filmečky jsou noční můry pro insomniaky. A pro ně to asi je, aby poznali noční můry, i když nemůžou usnout. A nebo taky ne, já fakt nevím. Bylo mi ctí toto srazit do černých čísel. Brána do televizního pekla je tu: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10087832500-horecka-patecni-noci/208522161100040-tv-bonsai-s-janem-kacerem/ ()

Reyak odpad!

Vzpomínám si na ony noční příšernosti v tomto pořadu. Měl jsem z toho zvláštní pocity jakési dlouhé slepé koleje... na prašcích sem tam nasráno. ()