Čtyři sourozenci se po letech sejdou na párty k oslavě sedmdesátých narozenin svého otce. Společně se začtou do novely napsanou nejmladším z nich a zjišťuji, že publikace odkrývá i ta nejintimnější rodinná tajemství. (Firebug)

Icefist

Není to typ komedie, u které se budete co minutu válet, to vážně ne. Zasmějete se párkrát, ale od srdce. Situace jsou zpracovány naprosto uvěřitelně, například ta s přednesem knihy, což je dle mě největší přednost Peep Worldu. Zkrátka dokážu si takový příběh zasadit do reálného světa. Tempo není nijak závratné, ale pořád se něco odehrává, takže já se nenudil. A Kate Mara? Mňam! 60 % Oblíbená část- odvoz z večeře do nemocnice ()

Lachvos

O disfunkční rodině...a tady by ten komentář mohl skončit, ptž mě tady jaksi nic ke snímku nenapadá. Není ani tak vtipný, ani tak inteligentní, ani tak dobře natočený, a většinu času máte až děsivé nutkání jednotlivým členům rodiny řádně "naliskat" (zvláště jedné povedené sestřičce ;) ale jinak tedy nic světoborného. Jen pro příznivce složitých lidských osudů a manipulativní človíčky, kteří se rádi dívají na trampoty druhých, ti si zde asi přijdou na své... ()

Fr

... A JEDNOU ZA ROK SE JEHO DOSPĚLÉ HŘÍCHY SEŠLY NA OSLAVU JEHO NAROZENIN. ON TAM NECHTĚL BÝT. ONI TAM NECHTĚLI BÝT. NICMÉNĚ TENTO ROK VYŠLA KNIHA, KTERÁ TO JEŠTĚ ZHORŠILA..... /// Pan Meyerwitz čtyři děti měl. Těžko říct, jestli mu je (aspoň) někdo záviděl, každopádně každé z nich bylo výjimečný. Alespoň z části. A hlavně ,,ty části“ zvěčnil nejmladší z nich ve svý knize ,,Šmírování“, která se Bůh ví (ale ví!) proč stala bestselerem. JE TO JAKO ZNÁSILNĚNÍ! Prostě rodina jako každá jiná. Problémy s erekcí, krachující firma, masturbace, láska, zodpovědnost a ke všemu ještě ten večírek(!), na kterým se neprotnou jejich osudy, ale slova. Evidentně si mají co říct, ale moc se jim do toho nechce.... Je tu ,,zmršená verze Amy Winehouse“ – no není to k smíchu? (škoda že se toho chudák Amy nedožila...) - a taky .... no to je jedno...VŠECHNY MUSÍTE POZNAT! Jinak by vás neokouzlila závěrečná DRAMATICKÁ 20ti minutovka, kdy je třeba zjistit, kdo může za jejich zpackaný životy. Film totiž neudiví ničím (a už vůbec ne vtipem!), kromě upřímnosti v závěru. Hold pravda i upřímnost přinesou do společnosti vždycky trochu vzruchu. Pointa (téměř) žádná a ponaučení? Vždyť víte... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem trpělivej. Klidně počkám i 8 (9, 10,..) let, než se se mnou vyspí. 2.) Nejsem schopen dosáhnout penetrace před ejakulací. 3.) Když někde vidím stát péro, je mojí povinností..... 4.) Thx za titule ,,Babüzna“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ * ()

hellstruck

Námět vypadal vážně dobře a zjištění, že ve filmu hraje i Michael C.Hall mě utvrdilo v tom, že tohle prostě nemůže být špatný film. Jak já se mýlila- upřímně lituji toho ztraceného času. Podle mě má každá rodina nějakého kostlivce ve skříni a na téhle prostě není nic tak zvláštního aby to udělalo film výjimečným, nebo alespoň zábavným. Dokonce myslím, že kdybych napsala já knihu o své rodině, bylo by to daleko zajímavější :) Ano, TAK nudná rodina Meyerwitzů je. A vlastně celý Peep World. Jedna hvězda za Michaela. ()

Rssa

Krátká komediální záležitost, která je příliš povrchní na to, být reálnou relfexí životních osudů jedné zpackané rodiny, ale přitom je stále zábavnou lehkou sondou do ní. Postavy rodiny Meyerwitzových jsou jasně škatulkově dány, role na závěrečnou večeři rozdány. Neurazí, jednohubka, docela dobré, i když podle traileru jsem čekal hlavně od herců více, také více třeskutého humoru. 65 % ()

• Natáčení probíhalo v losangeleském Downtown v USA. (lost815)