Je to už šest let, co dopravní nehoda zmařila životy Jesseiných rodičů, a přesto se mladá dívka přes tento traumatizující zážitek stále nedokázala dostat. Situace je navíc o to složitější, že těla jejích rodičů nebyla nikdy pořádně nalezena, takže vlastně neexistuje přímý důkaz jejich smrti. Ale všechna tato bolest je zjevně nicotná proti tomu, co Jesse čeká v blízké budoucnosti. Společně s filmařským štábem se totiž dostává do budovy opuštěného sanatoria pro mentálně narušené a zde se setkává tváří v tvář se svým nejděsivějším nočním běsem. Ponurá budova totiž není zdaleka tak prázdná, jak se zdálo. A navíc vše nasvědčuje tomu, že jsou její zdi nějakým způsobem propojeny právě s mrtvými rodiči. Kdysi se zde ve jménu zvrácené vědy určitě odehrála a možná i nyní odehrávají zvěrstva, která nahánějí husí kůži i těm nejotrlejším. Mrtví povstávají ze svých mokrých hrobů v nezávislém kanadském hororu režiséra Michaela Bafara. (oficiálny text distribútora)

Morholt odpad!

No tak jediný, co za něco stálo, byly ty nemocniční chodby. Ale musely bejt prázdnýá a nikdo v nich nesměl řvát jak kdyby ho vozejkem porcovali. Každopádně sračka, kterou jsem nebyl schopnej dokoukat ani zrychleně. ()

djbarrel

Film by se dal rozdělit na dvě poloviny, první je nudná a navíc je tam přehlídka charakterů osob pro které označení nejblbější z nejblbějších sedí dost dobře. Nicméně ve chvíli kdy se zhasnou světla a začnou vylízat "zombíci" se děj rozjede na plný obrátky a do konce filmu se pořád něco děje. Ve filmu se objevil i náznak atmosféry, ačkoliv si musel tmou vypomáhat víc než je zdrávo. Scénář je plný otřepaných klišé, ale na druhou stranu lze říct, že skutečnost, že hlavní hrdinka již byla po smrti a nevěděla o tom je vcelku originální. Myslím, že trošku na způsob Mrtví a pohřbení. Suma sumárum, plno klišé, málo nápadů, ale dost akce. 35 % ()

vlKousek odpad!

Bez nápadu, bezduchá vyvražďovačka s kopou zrůdiček, konec naprosto pitomej, příběh žádnej, scénář jak od dětí z mateřské školky a zápletky tak hloupý až to bolí do očí. Co víc dodat, odpad je ideální řešení....Ty jo, fakt ztracená hodina a půl, peklo....ble, to byla ale debilitaaaa....jo dobrý, už jsem se uklidnil:)) ()