Zaměstnanec knižního vydavatelství Carlos zemře při letecké havárii. V nebi zjistí, že jeho dcera nemá žádného anděla strážného. A tak se vrací zpět na Zem, aby jí pomohl.  Carlos, šťastný otec, se chystá na služební cestu do Číny, kde má strávit čtyři měsíce. Nemá tušení, že se už nikdy nevrátí. Zemře při letecké havárii a dostane se do nebe. Tam ovšem zjistí, že kvůli jakési administrativní chybě nemá jeho dvanáctiletá dcera Mária Isabel svého anděla strážného. Když se dozví, že se ve škole stává obětí šikany a utrápená se přestává věnovat své milované hudbě, rozhodne se vrátit zpět na Zem, stát se jejím andělem a pomoci jí splnit si své sny. (oficiálny text distribútora)

vancho

Príbeh vo filmoch už mnohokrát spracovaný. Umretý otec sa dočasne vracia z neba, aby pomohol svojej rodine. Na tomto filme nie je nič výnimočné, ani obzvlášť vtipné, keby nevzbudzoval pozitívne emócie a nezdôrazňoval nevtieravým spôsobom dôležitosť rodiny. Len preto dávam 3*. Páčili sa mi tiež vložené pesničky, ktorými dcéra vyjadruje svoj žiaľ za otcom v modernom hudobnom štýle. ()

hygienik

Immanuel Kant by bol zo mňa sklamaný. Tvrdím totiž, že krása je subjektívna kategória. Tento film je totiž objektívne presladený gýč v háve pastelových farieb. A mne sa predsa páčil! Prečo? Lebo ma emocionálne zasiahol na 100%. Ak som si pri prvej piesni anjelov vzdychol, to je teda úpadok vkusu, pri poslednej som seriózne zauvažoval, či som niekedy počul krajší text. Áno tento film je prvoplánový doják, práve to ho v mojich otčiach robí lepším ako v skutočnosti je. ()

Pepinec odpad!

Během posledních dvou tejdnů jsem zbrousil sto balkónů výletní lodi, přerovnal padesát palet pytlů s gumou, odnosil stovky barelů s barvou, vysával jsem vodu v dešti, nakládal kontejnery, chodil v jedněch ponožkách, jedl plastovejma příborama, vstával za tmy, unikl požáru na kajutě, bojoval s angínou a ani jednou neměl sex. Přesto všechno je právě tenhle film to úplně nejhorší, co mě za tu dobu potkalo. ()

lena60

Zlinfest 2009: Autoři se na začátku pěkně vyrovnali s tématem smrti. Ze ztroskotavšího letadla se tatínek malé Marii jedním střihem ocitl rovnou v nebi mezi anděli. Následná bláznivá a trochu strastiplná cesta malé dívky (s tatínkem - andělem strážným v zádech) za vítězstvím v pěvecké soutěži už mě spíše uspávala (únava z náročného festivalového programu). Při závěrečném asi pětiminutovém duetu prdících a krkajících zpěvaček - Mariiných konkurentek mě sice probral hlasitý smích diváctva, ale právě tento velmi laciný a hloupý humor zapříčinil nekompromisní snížení mého filmového hodnocení. ()