Whizzard of Ow, The

všetky plagáty
Animovaný / Rodinný / Komédia / Krátkometrážny
USA, 2003, 7 min

Hned na začátku příběhu sledujeme dva soupeřící čaroděje. Jeden z nich upustí svou knihu kouzel, která se dostane do rukou Kojotovi. Dostává se mu tak další příležitosti k chycení Ptáka Uličníka. (HellFire)

duddek

Takový roadrunnerovský "speciální čarodějnický díl". :) To je samo o sobě skvělý nápad – a jednotlivé pokusy o polapení road runnera jsou zákonitě taky dost originální. Na každý pád milé překvapení (nemyslel jsem si, že se ještě někdy ve 3. tisíciletí dokáže některé z pokračování dostat na úroveň Road runnerů z 50. let). ()

FoxMulder

Na to, že je to stotisící díl toho samého, výsledek není zlý. Na ty nejlepší to už nemá, ale pořád lepší, než spousta dílů natočených Larrivou v šedesátých letech! 3,5* ()

D.Moore

Nebýt toho, že si Kojot v jedné scéně zavolá odkudsi z oběžné dráhy mobilem, vůbec, ale vůbec bych neřekl, že tenhle kraťas pochází z roku 2003. Styl původních grotesek tvůrci vystihli naprosto přesně, navíc přišli s neokoukanými nápady a bezchybnou animací... Obdivuhodné a skvělé. ()

glamgirl

Niežeby som bola nejaká upätá tradicionalistka... ale táto časť je už trošku za hranicou klasiky. Sú to starí dobrí Road Runner a Wile E. Coyote, ale na iný spôsob. Pobavila som sa, no zároveň som si povzdychla za starými časmi. ()