Roxy Hunter a záhada mrzutého ducha

(TV film)
  • USA Roxy Hunter and the Mystery of the Moody Ghost

Poté, co se nezkrotná devítiletá Roxy Hunter přestěhovala do strašidelného domu na venkově, otevírá se jí zvláštní svět nevyřešených tajemství a neznáma. S pomocí Maxe, svého nejlepšího kamaráda a génia v jedné osobě, se Roxy vydává na cestu, během které bude muset vyřešit zločin, zachránit svůj dům a dát znovu dohromady jednu láskou ze záhrobí. (oficiálny text distribútora)

Terva

Odvez mě kamkoliv, mé srdce bude patřit New Yorku. Roxy, žili jsme v New Jersey. Na Manhattanu bylas dvakrát. Jo to je myšlení dvanáctileté holky. V Serenity Falls mají tři rychlosti: Pomalou, pomalejší a zimní spánek. Kdo je , nebo spíš kde jsou Estelle Moodyová a Theodore Caruthers? Pokud vám nebude vadit neustálé mluvení slečny Roxy, tak se klidně podívejte. Je to průměrný rodinný film. ()

sidzej

Tuctovy rodinny film akych su desiatky. Slovicko mysteriozny by som osobne prehodnotil, zo zaciatku sa to hra na ducharinu ale v skutocnosti sa ziadnych trikovych scen nedockame (ak neratam jeden svetielkujuci prsten). Nastastie film vylozene nelezie na nervy, zaobide sa bez trapnych momentov, avsak ratajte s infantilnym dejom. Ma to vcelku pekny zaver a miestami posobivu hudbu. ()

• James Kee vydal spolu s filmem i stejnojmennou knižní řadu. (Terva)