Noční Show Jimmyho Fallona

USA, 2009, 1 013 x 60 min

Kamera:

Michael Blieden

Účinkujú:

Jimmy Fallon, Solange Knowles, Akon, Glenn Close, Jeff Goldblum, Matthew Perry, Jerry O'Connell, Jill Hennessy, Neil Patrick Harris, Dylan McDermott (viac)

Radek99

O výběru hostů netřeba spekulovat - to je naprostá první liga (proto ve své show opakovaně měl i Baracka Obamu a aktuálně i Donalda Trumpa - toho mimochodem umí i skvěle parodovat...stejně jako třeba Putina), o hudební stránce také ne, vždyť mu tam hrají The Roots! Jimmy Fallon má charisma a je pohotový a vtipný...plus jeho ,,řeč těla", taneční dovednosti a fakt, že umí dobře zpívat...skvělý je koncept talkshow prokládané různými skeči, hranými scénkami, soutěžemi...plus doprovodné aktivity a hry k jeho talkshow, jako třeba Charades (napovídání pomocí pantomimy), Password (hádání slov s nápovědou jednoho slova) nebo Catchphrase (obdoba Password, ale s více slovy a časovým limitem v podobě tikajících stopek) coby předobraz našeho Kufru, jsou zábava sama... (ty novodobé varianty se zapojením virtuální reality už mne ale zas tak nebaví...stejně jako ty sportovní hry - Bar Curling atd.) ()

dO_od

// Žumpa Late night shows, líp to popsat nedokážu. Fallon byl dřív ještě docela snesitelnej, co ale předvádí v posledních letech je fakt šílený. ()

Jenda

Fallon se snaží být vtipný ale přijde mi, že, stejně jako jeho zápal pro všechno, co se dostane do studia, je to všechno takové umělé. Možná, že až Jimmy dosáhne v délce talkshow kariéry na 20 let Conana O'Briena, jeho humor bude vypadat také přirozeně jako ten Conana. ()

mad_ness

Určite si radšej pozriem Fallonovu snahu byť vtipným, než Lettermanovu snahu vôbec byť, ten to má chudák asi už za sebou a pomaly doznieva, bez urážky. Jimmy je sympaťák. ()

OG_Swifty

Nevim jiste, jestli zrovna show Jimmyho Fallona byla inspiraci / je inspiraci Krausovy cesky obdoby, ale pokud ano, tak je jeste treba udelat velky krok kupredu. Jimmy Fallon tam dela more picovin a rada z nich pripadala docela originalni - tady na NZ to davaji nekdy odpoledne, takze to povetsinou nestiham, ale co jsem dosud videl me bavilo. ()

KajusaK

:D) já se zasmála, bylo to boží .. Skvělé vtípky, Fallon mi vůbec nevadí ba naopak..4* silné .. Lepší než naše české blbinky ()

Splasher

Sledovat Fallona, jak se snaží být vtipný, je utrpení. Ale zase má nejlepší hudební hosty (samozřejmě pouze v rámci US, zlatá britská produkce). ()

MiGi87

Fallon je moje dvojka v segmentu talk shows hned za Ellen; přitom není podstatné, který kanál a pod jakým názvem ho právě vysílá. ()

spikey1

Fallon je neúspěšný herec, úspěšný komik z SNL a do late night dokázal vnést spoustu hříček, a zábavných meziher. Otázkou zůstává, dokázal by to unést bez těchto malých pomocníčků? ()

Gogo333

Fallona moc nemusím. Docela nuda i když občas se něco na zasmání najde. Třeba hry s hosty docela ujdou nebo z poslední doby parodie na GoT: Game of Desks. ()

jasiska

Mladý, taký trochu "geeky", sympatický late night host. Na Craiga Fergusona nemá, ale to zas nemá nikto:-) Páči sa mi jeho interakcia s publikom a jeho pesničky. ()