Pro všechny, co rádi sledují porno, ale už tolik nemusí sex. Projekt, který má za úkol parodizovat erotický průmysl, v němž má v každém díle hrát vždy jedna známá pornohvězda, vedle některého známějšího herce z běžného seriálu. Například v úvodní epizodě s názvem "Nailing Your Wife ", vystupuje Nathan Fillion z Firefly s pornohvězdou Aria Giovanni. (Bakllazaan)

hippyman

myšlenka dobrá, provedení většinou slabší... prakticky nejlepší díl byl hned ten první a pak už to šlo od deseti k pěti... 60% ()

JohnnyD

Od trápnosti (časti s Michaelom Rosenbaumom) až k dokonalosti (muzikál). Našťastie dosť krátke a šťavnato nekorektné. Fajn zábava. ()

Hall900

Vcelku zàbavnà sonda do ůchylně zàbavné poetiky Jimmyho Gunna. Anebo Jimmyho poeticky zàbavných ůchylàren. Jak chcete. Každopádně je to kràtké, hrají v tom špičky ve svém oboru a někdy je to i vtipné, takže po ránu určitě lepší volba než Snídaně s Novou. Navíc Gunn je sympaťák,a jeho projekty mě baví, což bych nikdy o člověku co napsal scénář k Scooby Doo2: Nespoutané Příšery nevěřil že řeknu. ()

2-Xtreme

Toto sa Gunnovi podarilo. Parodovat porno je skvelý nápad. Pozerat sa na všetky tie zosmniešujúce scénky "prepracovaných dejových linií" pravých porno filmov vás bude bavit. Pokial ste posledných 10 rokov žili na planéte Zem a občas ste klikli aj tam kde sa nekliká :) PG Porn vás zaručene pobaví a neurazí. Síce by som si vedel predstavit o trochu väčšiu snahu pri spracovaní jednoitlivých scénok, ale i tak je to fajn. Ep.1 - 80%, Ep.2 - 30%, Ep.3 - 60%, Ep.4 - 60%, Ep.5 - 60%, Ep.6 - 70%, Ep.7 - 70%. Zatial tento "seriál" hodnotím: 60% ()

SOLOM.

Máte-li rádi ujeté kokotiny – no nebo spíše to druhé, možná se vám tato recese bude i líbit. Ani porno ani horor – prostě krátké úsměvné (mnohdy ani to ne) scénky, ve kterých nám James Gunn ukáže šablonovité klišé rádoby zápletek v porno průmyslu. Objevilo se v nich několik známých tváři z tohoto odvětví a především Jenna Haze a Sasha Grey byly k sežrání…Jinak to však valnou kvalitu moc nepobralo. ()