Ženích na odstrel

• Česko Líbat nevěstu zakázáno (viac)

Bryan je newyorský fotograf, ktorý sa živí umeleckými snímkami zvieracích maznáčikov. Jedného dňa dôjde v jeho ateliéri k nešťastnej udalosti, v dôsledku ktorej sa zmrzačí psík patriaci manželke srbského mafiána Vadika Nikitina. Ten využije situáciu a položí Bryanovi nôž na krk. Buď mu jeho chlapci navlečú betónové papuče a hodia ho do jazera, alebo si okamžite vezme jeho dcéru Mashu, pre ktorú sa mu už dlho nedarí získať zelenú kartu. Bryan, pochopiteľne, zvolí druhú možnosť. Je rád, že Masha je veľmi pôvabná, ale nesmie sa jej ani dotknúť, pretože otec ju už prisľúbil svojmu pomocníkovi, zabijakovi Brickovi, ktorého si má v budúcnosti zobrať už naostro. Fingovaní novomanželia odchádzajú na svadobnú cestu na Havaj. Bryan vezme Mashu na odľahlú pláž, a keď sa kúpe v mori, Mashu unesú. Únoscovia požadujú výkupné desať miliónov dolárov. Brick celý čas tvrdí Vadikovi, že Bryan je do únosu viac než zapletený, je komplicom únoscov. Dievčaťu sa podarí utiecť a v džungli sa stretáva s Bryanom, ktorý sa vydal po jej stopách. Dorazia do domorodej havajskej dediny, kde spoločne strávia vášnivú noc. Ráno sa vydajú na cestu a v pätách majú Bricka. Bol to on, kto zinscenoval únos, aby mohol na šéfa urobiť dojem ako záchranca jeho dcéry. Bryan mu to však prekazil, a tak ho Brick nemieni nechať nažive... (TV JOJ)

Martin741

Pomerne neznamy reziser Rob Hedden natocil slusnu komediu na nedelne popoludnie. a to pribeh, perfektne lokacie, obycajne dialogy prevazuju, ba aj fajna akcia sa najde. Rozmyslam nad sympatickym hercom Dave-om Annable-om, ci vie hrat ... kazdopadne zahral to dobre. Dalsi herci uz su na tom podstatne horsie , Vinnie Jones /Zabij nebo budes zabit 2007/ hrat nevie, tomu idu najlepsie roly drsnych chlapov, Tia Carrere /Zuctovani v Malem Tokiu, Pravdive Lzi/ je ne to m herecky tiez biedne. Avsak opalti sa to pozriet, cira oddychovka s par nadhernymi lokaciami : 65 % ()

dakarin

Filmový příběh tvoří pouze nedůležitou linii sloužící jako propoj mezi jednotlivými gagy, na něž autor vsadil především ... věří ovšem také na kouzlo Katharine McPhee, v níž se sice mísí geny z Irska, Skotska a Německa, ale hraje slovanku jak vyšitou ;-) Film lze doporučit na lehký relax, přepokladám také, že alespoň některé z humorných scének Vás dostanou ... tak jako mě. ()

zuzzuli

Nečekejte od toho nic moc světoborného. Příjemně se na to koukat dalo, ale přece jenom jste si byli jistí, že je tento film v podstatě blbost. Nehorázně mě rozčilovala bývalá "přítelkyně" od Bryana. V takových chvílích jsem se sama sebe ptala, na co to koukám. Jinak film utíká rychle a samozřejmě se dočkáte happy endu. ()

Pythonator

Pět důvodů proč vidět tento film: 1.) Rád se podívám na sexy kočičku Menu Suvari. 2.) Rád se podívám na sexy kočičku Katherine McPhee. 3.) Zajímá mě jak stárne do krásy sexy kočička Tia Carrere. 4.) Jsem fanoušek Roba Schneidera a musím vidět každý film, kde se objeví i v malé roli. 5.) Mám rád podprůměrné romantické komedie či stupidní dobrodružné snímky, kde se neschopný záporák nechá vždycky lehce oddělat. Pokud vás nezaujal ani jeden důvod proč to vidět, tak jednoduše nedoporučuju se na to dívat. Dvě hvězdičky dávám za Roba Schneidera, který byl na tom filmu asi to nejvtipnější. ()

becki_tu

Překvapivě příjemná romantická komedie, jejíž hlavní lákadlo je jednoznačně Katharine McPhee. Trochu ujetý začátek s chorvatským mafiánským bossem a jeho nápadem provdat dceru za cenu zelené karty byl s postupem času rozveden spíše do humorné linky, na Havaji přibyly do děje další postavy (o hlavní dodávky humoru se stará nebývale vtipný Rob Schneider) a v podstatě filmu jako takovému není v rámci žánru moc co vytknout. Do kinodistribuce chodí daleko horší romanťáky. ()

• Film se natáčel na O'ahu na Hawaii, v Chicagu v Illinoia a v Los Angeles. (rafix)