Víte, co chcete? Udělejte to! Víte, co nechcete? Sabotujte to! Smršť nápadů a rad Vladimíra a Tobiho pro všechny mladé nejen duchem.
Nesnažte se být tím, kým nejste... buďte sami sebou, to je ten největší odvaz!!! Konečně pořad pro mladé, který vtipnou, originální a dynamickou formou reaguje na tlak médií a cílených masivních reklamních kampaní, utvářejících postoje mladých lidí. Na příkladech ze života ukazuje, že je možné experimentovat a hledat nové přístupy za účelem vlastního rozvoje. Rozhovory, scénky a sondy do života zajímavých, kreativních lidí. (oficiálny text distribútora)

yaqwsx

Tento "pořad", dá-li se to tak nazvat s enedá hodnotit jako celek. Je ptořeba hodnotit jednotlivé epizody, jelikžo je jich kvalit se hodně různí. Najsou se tu i pětihvězčkové skvosty, 3 hvězdičky jsou takový standardem, bohužel občas se dá narazit na odpad. Takže když se tento pořad nebere vážně, tak pro ne? ()

oje

Příjemný pořad sondující na místa, na která byste se nikdy nepodívali a na která by vás ani podívat se nenapadlo. Od výroby varhanů až po sběratele izolátorů. Reportáže jsou hodně osobité a vyvíjí se často uplně jinak, než jak by se dalo čekat. I na první pohled neatraktivní témata se tak často daří zachycovat zajímavě, svižně a příjemně. V opojení příjemného rozpoložení a hudební složky jsou potom vtipný i improvizované komentáře dvojice excentrických moderátorů. ()

igi B. odpad!

Chcankáž a srajdáž s blamáží... Veřejnoprávě... %-[.. - - - P.S. Lobotonážní zážitek - vypustit tuhle matérii z popelnice hnedle po satirce k tématu... Viz: http://www.csfd.cz/film/185578-absurdistan/ - - - - - (Sledováno občas velmi nahodile na >sabotérském sprostoru< , hodnocáž 6.6.2011 po výše zmíněném filmku 647., komentáž zde jako osmadvacátá - 6.6.2011) ()

Týnidlo

Koukám, že už je to vlastně 4 roky, co pořad začal běžet v tv.. Pro mě to byl naprosto nový šálek kávy, proto 5 bodů.. Bylo to originální, jejich humor mi byl vlastní a navíc škodovky mám ráda:)! Poslední dobou už nemám čas sledovat/změnili za ty poslední 4 roky vysílací čas:D)/trochu originality vyprchalo... Ale stejně naprosto skvělý nadprůměr, vymyká se našim standardům, proto 4*. ()

P. J. D.

Pořád má myšlenku, má něco do sebe, je dobře zpracovaný, dokonce se dává tím správným dějem a nijak se nevleče, ale přesto všechno strááááášně nudí. Můžou za to hlavně moderátoři. Ne, že by byli nějak extra trapní, to zase ne, ale přesto nemají ten správný zápal. Skoro mi připomínají spíš než lidi nějaké loutky, či roboty, kterým někdo dává příkazy a oni je bez jakékoliv myšlenky splňují. Proto taky 2/5. ()