Keď sú spolu, lezú si na nervy a 'pijú si krv'. Keď sú sami, jeden druhému chýbajú. Daryl a Zoe, mladý pár z New Yorku, ktorý prechádza krízou. Rozhodnú sa teda stretávať len vo vyhradené dni. Ako to s nimi nakoniec dopadne? (sochoking)

romanz123

Tento film se snaží tvářit hodně "cool" a zároveň hlubokomyslně, ale ani jedno se mu podle mě moc nedaří. Hlavním problémem je pro mě scénář, kdy jednání obou hlavních postav (Zoe a Daryla) zejména v prvních dvou třetinách filmu víceméně postrádá nějakou rozumovou či emocionální motivaci. V poslední třetině se to trochu zlepší a obě hlavní postavy se začnou chovat trochu uvěřitelněji a celý film osvěží postava Darylovy matky, ale ani tak se to u mě nepřehoupne přes dvě hvězdičky. ()

sochoking

Ja mám slabosť na tento typ filmov, kde mladí behajú po klubíkoch v Njújorku a furt čosi riešia a vo svojom voľnom čase sú nebezpeční intelektuáli a praktikanti jogy a tak. I tento film je mojou krvnou skupinou a preto je to u mňa jasných päť hviezdičiek. Ak by sa to náhodou niekomu ľúbilo tak ,ako mne , možno by ste mohli skúsiť Medicine For Melancholy, čo je úplne podobná bombička. ()