Každoroční předávání cen ANNO pro nejoblíbenější osobnosti a pořady TV NOVA a pro nejnavštěvovanější film, který TV NOVA koprodukovala, letos spojené s oslavou patnácti let této televize. (AdamFogl)

Karlos80

Walda Matuška by zazpíval "Co odnéées čas":-) Ale je fakt že jsem se při některých ukázkách celkem nostalgicky bavil..Zejména pak při proměnách lidí kteří tam jsou pět, deset a více let:-) ()

Jacinda odpad!

Něco tak neuvěřitelně příšerného a trapného, že je mi ouzko na to vůbec koukat. Ještě že je mám po boku (skoro) vždy mého přítele a díváme se spolu. Výsledek je lepší...smějeme se té trapnosti ()

salahadin odpad!

Čekám až se z TV NOVA stane bílý trpaslík a pak neutronová hvězda, pak to bude teprva zábava! Ale to bude ještě chvíli trvat...bohužel...Místo ceny ANNO bych zavedl konkurenční cenu NENNE. ()

cariada odpad!

Novácká agitka fuj!!! Možná by se slušelo dát jednu hvězu za připomnutí těch lidí co už tam nejsou , ale i tak nemůžu. ()

drexik odpad!

Taková pěkná sebepropagace v prime time s kýčovitou pompou, přičemž se aktéři tváří i chovají jako by snad vyhráli grammy či oskara. ()

Paity odpad!

Neuvěřitelná onanie TV Nova, jejíž všechny ceny a reality show uvádí "neokoukaná" tvář Leoše Mareše. Kdo to dostane tentokrát, Koranteng, Voříšek.... ()