Sladký život na palubě

• Česko Sladký život na moři (viac)
Komédia / Rodinný / Dobrodružný
USA, (2008–2011), 27 h 58 min (Minutáž: 22–50 min)

Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Brenda Song, Debby Ryan, Phill Lewis, Kim Rhodes, Brian Stepanek, Robert Torti, Erin Cardillo, David DeLuise, David Henrie (viac)

V tomto akčně-komediálním seriálu, který je následovníkem populárního seriálu „Sladký život Zacka a Codyho“ televizní stanice Disney Channel, se teenagerská dvojčata Zack a Cody Martinovi a rozmazlená hotelová dědička London Tipton nalodí na luxusní loď SS Tipton vlastněnou Londoniným otcem, která pluje kolem světa spolu s turisty a studenty, kteří na ní navštěvují školu Seven Seas High. Svědomitý pan Moseby je nadšen svým přeřazením z hotelu Tipton do pozice hotelového manažera na lodi. Avšak rychle ze svého nadšení vystřízliví, když zjistí, že Zack, Cody a London jsou také na palubě. Na scéně se brzy objeví Londonina nová spolubydlící Bailey, sladká dívka z malého jižanského města, toužící po nových zážitcích. (oficiálny text distribútora)

Gemini

Jestli jsem u Hany z Montany říkal, že je to Zlo, tak TOHLE je ZLO;) Ačkoliv když uvážím menší potenciální dopad na představy diváctva o mezilidských vztazích (protože tady je jakýkoliv děj redukován na nejzákladnější zápletku "Ona se Mu líbí", a kolem toho se odehrává všechna ta "zábava", jak si ji geneticky uměle vyrobené obludky v Disneyho dramaturgickém oddělení představují), dalo by se uvažovat i o odpadu, protože vyprodukování takovéhle idiocie v době, kdy Hana z Montany kroutila nějakou třetí sezónu, to je kumšt skutečně nevídaný. O čem tedy seriál je? Je o dvojčatech - pozor, klucích - z nichž jedno je dementní (pod úrovní Joeyho) a druhé naopak prudce inteligentní (lituji, ale nestálo mi za to pamatovat si jména), která žijí s bandou dalších z kartonu vystřižených panenek (to by vlastně byly dvojrozměrné, a tyhle jsou jednorozměrné...) na zaoceánské výletní lodi. Ta je - vyjma patřičně papundeklových interiérů - k uzoufání špatně naklíčovaná do různých pozadí, případně ještě odporněji CGI vyimidžovaná přesně podle Disneyho hesla posledních (už poměrně mnoha) let "co nejlaciněji nakoupit, co nejdráž prodat". A tak se na různých štacích téhle kocábky náram- náramné mohou odehrávat nejroztodivnější příhody, z nichž jednu každou jste mohli vidět v několika obměnách už v dnes jako "pro pamětníky" označitelných produktech televizní zábavy. Jistě, že cílová skupina o tom nemá ani ponětí, takže je to netrápí, ale kohokoliv, kdo své děti skutečně vychovává, by mělo trápit, jak prvoplánová a přízemní tahle přehlídka pitvořících se neherců (i dospělých, prosím) v etudách "zvracení do vířivky", "zvracení do rybářského klobouku", "tohle se hlavně nesmí rozbít/ztratit, jinak nastane.... jejda, rozbilo/ztratilo se to", je. Tímhle nákupem sáhlo Déčko opravdu hodně vedle. Dvojkombinace s Mickeyho Klubíkem je skutečně vražedná. Nesoudnost autorů a jejich neúctu k čemukoliv ovšem korunoval poslední díl, ve kterém si tvůrci ústy "své" skutečně ultradebilní asiatky dělají v rámci výuky španělštiny legraci z Helen Kellerové... 20% ()

tsatsiki

Sice to není tak vtipné, jak byl Sladký život Zacka a Codyho, ale každý díl má pár super vtipů, kterým se musíte zasmát. Jinak je to vtipné, sympatické a dobře napsané. Tak, proč ne? Nezastírám, že jsem fanouškem Sladkého života Zacka a Codyho a teď i na Moři, tak hodnotím 5*, jen škoda, že se Cody a Dylan neuchytili u filmu a nehrají. Snad je brzo někdo začne obsazovat. ()

brecht98

Fajn, oddychový seriál, když máte dlouhou chvíli a nevíte, do čeho píchnout :) Ve všech epizodách se zaručuně najde pár hlášek, kterým by se musela zasmát i šíleně smutná princezna :) A vůbec mi nevadí, že to Brenda Song docela přehrává, ba naopak, aspoň to celé pak působí komicky a roztomile! :) Je to určené především pro děti a těm se to jistě líbí, tak proč ne? :) 6,5/10 ()

anna1303

Tento seriál som pozerala celé moje detstvo. Nechápem celkom prečo má také zlé hodnotenie, mne osobne prišiel veľmi vtipný (pozerala som ho ale v angličtine, je možné že v češtine je to horšie ale to neviem posúdiť). Nedávno som si znova pozrela zopár epizód a stále mi príde celkom vtipný aj keď už asi nieje úplne pre moju vekovú kategóriu. Ale pre deti od 7 tak cca do 12 to je to podľa mňa super seriál. ()

MISSha

S jistotou to nejlepší co na kanálu Disney Channel nalézt, o třídu lepší než Sladký život Zacka a Codyho který se odehrával celý v hotelu. I když je to místy tak pitomé, že to ani nepotřebuje komentář… vždycky se stačí nad tím povznést, a díky tomu si užijete pár trefných hlášek a bude vás to vcelku bavit. 48% ()

• Ve 45. epizodě jsou natáčeny zprávy pro lodní televizi, přičemž jedna z postav oznamuje, že mají pouze jednu kameru. V závěru epizody se však mimo kamery ve studiu objevují venku i další. (dmk)