ricci.s

Nie som veľký fanúšik slasherov, ale tento môžem len odporučiť. Neprináša síce nič nové (partička mladých v domčeku, jeden z nich je psychopat), ale má peknú atmosféru a hudbu, sympatických hercov (chválim najmä bombového hlavného záporáka) a predovšetkým fajnové krvavé vraždičky, ktoré našťastie nie sú mimo záber. Vlastne mi na tomto hororíku ani nič nevadilo, takže prilepším. ()

gumli

Celkom slušný horror z Dánska,ktorý je žiaľ praktický neznámy,čo je naozaj škoda.Štýlovo ale pripomína skôr časy 80.rokov,lepšie povedané je to taký "slasher",ktoré sa točili v 80.rokoch.Ako je vidieť,na slušný horror nie je potrebné veľa peňazí,ani praktický žiadne efekty.Stačí jeden väčší opustený väčší dom,zopár mladých ľudí,hlavne keď sa nudia.A tak si idú zahnať nudu do toho opusteného domu hru,ktorá sa volá"Backstabbed".Je to taká vražedná hra,sú na to potrebné dobré kuchynské nože,slúchadla na uši a ešte zopár hlúposti.Ale je to len hra,nič vážne,ale nakoniec...Komu sa páčia filmy typu ako napr.Scream,Halloween a pod.,tak by sa mu páčil asi aj tento film.Film dokáže udržať diváka naozaj v napätí,ale hlavne je tam omnoho menej kecania ako v tých novších filmoch,kde hrajú teenagery. Film naozaj stojí za pozretie. ()