Snídaně

Česko, 1994, 181 min

Réžia:

Václav Svoboda

Účinkujú:

Johan Mádr (moderátor), Ondřej Havel (moderátor), Milan Peroutka ml. (moderátor), Nikola Čechová (moderátor), Kristina Kloubková (moderátor) (viac)

Snídaně s Novou je televizní pořad TV Nova, Snídaně je vysílaná od počátku vysílání TV Nova. Snídaně se vysílá každý všední den od 5:55 do 9:00, dříve byla vysílaná již od 5:00. Během ranního vysílání probíhají rozhovory, každou půlhodinu se vysílá zpravodajský blok, po něm přehled tisku a dopravní servis. Před sedmou hodinou se vysílá Pohádka pro děti doprovázená soutěží o hračky. Kromě moderátorů do vysílání zasahují i moderátoři u internetu. Nechybí informace o počasí. (oficiálny text distribútora)

kingik odpad!

Pochybuji, že si tohle může ráno pustit normální člověk než jde třeba do práce. To si radši pustím nějaký hudební kanál než poslouchat už do rána kdo kde natáhl brka, kde se stala vážná nehoda apod. Absence zajímavých moderátorů, také postrádám hudbu a když se zde něco objeví je to klip z roku raz dva. ()

wosho

Je to monotonní pořad, který se opakuje neustále pořád dokola (jak to vystihl můj bratranec xladojx). Ale každé všední ráno si u něj dám čaj, podívám se na ten nejubohovější přehled zpráv, zjístím kde se vymlelo auto a co píšou v Blesku. A to mě k tomu rannímu vzbuzení a uschopnení do čůrakoviny zvané hokna stačí .-) ()

wayne99

V dobách kdy Nova začínala to byl přijemný pořad na ranní probuzení, původní moderátorské dvojice tvořili Lucie Výborná + Pavel Svoboda, Dana Morávková + Libor Baselides a Markéta Mayerová se Slávkem Bourou. Ono i ty seríály v letech 1994-96 byly ke koukání - Měsíční svit s Brucem Willisem, Vražedné pobřeží s Nickem Slaughter a MASH a Alanem Aldou, to vše je už bohužel pryč, nahradily je bezduché sračky typu Ordinace, Ulice apod. ()

Langy10

3 hvězdy za to, že jsem to sledoval každý den, co jsem chodil do školy a ještě sleduju. Docela se tam dozvíte máte to i se zprávama a se sportem, neni to špatná talk-show... Na nic jineho ráno nekoukam pro mě už je to automatický, ale zase tomu víc jak 3 hvězdy nedám, protože to neni zase něco co miluju ze všeho nejvíc a že by to bylo něco co sleduji i mimo než ráno to neni :)... 3 hvězdy bohate staci a taky jsou dobry moderátoři je s nima i někdy docela velká zábava do rána mě vždycky nasadí oni :) ()

PKD

Hodnotit takovéto pořady se snad ani nedá. Přesto to několik set odvážných mužů a žen (včetně mě),zkusilo a za to jim dávám řád Zlaté Šunky. Jo,a ještě to moje hodnocení,no tenkrát v pravěku,to byla nenáročná audiovisuální kulisa. Nic víc,nic míň. V porovnání toho,co nova produkuje dnes,to byl majstrštyk,haha!!! ()

• Za dvacet let se ve Snídani s Novou vystřídalo 40 tisíc hostů. (M.B)
  • Od 5. září 2022 se pořad vysílal ze zbrusu nového studia a také s názvem, ve kterém už chyběl dovětek „s Novou“, tedy jenom Snídaně. (DominatorCZ)