Tučniaky z Madagaskaru

• Česko Tučňáci z Madagaskaru (viac)
USA, (2009–2015), 31 h 22 min (Minutáž: 12–46 min)

Hudba:

Adam Berry

John DiMaggio, Tom McGrath, Jeff Bennett, James Patrick Stuart, Andy Richter, Kevin Michael Richardson, Danny Jacobs, Nicole Sullivan, Victoria Justice (viac)

Pro většinu lidí jsou Skipper, Kowalski, Rico a Pěšák jenom čtyři roztomilí tučňáci žijící v zoologické zahradě v Central Parku. A přesně to chtějí, aby si o nich lidé mysleli. Proč? Protože tito na pohled mírumilovní tučňáci jsou ve skutečnosti elitní bojovou jednotkou s výsadkářským výcvikem a tajnou centrálou. Jaká je jejich mise? Udržet v zoo pořádek. A jejich nepřítel? Příšerný nový soused, král Jelimán, samozvaný „všech lemurů král“. Tento vymetač večírků je v zoo nováčkem, a tak si hledá nějaké zpestření. (oficiálny text distribútora)

Tommassi3

Protože tihle čtyři militarističtí Tučňáci, Skipper, Kowalski, Rico a Vojín platili už coby vedlejší epizodní hrdinové za to nejlepší, co animovaná trilogie Madagaskar vůbec nabízela, bylo jen otázkou producenčního času, kdy dostanou prostor pro vlastní projekt.. A ten v důsledku není vůbec špatný, ačkoli jejich spin-offu v podobě toho skvostného celovečerního animáku, vzdávajícího hold bondovkám elegantněji a lépe než většina hraných žánrovek, nesahá zdaleka ani po peří fraku, byť by logicky vzhledem k tomu groteskovému koncepu, jehož lze v podstatě natahovat na delší stopáž jen nesmírně obtížně, měl mít na půdorysu asi dvacetiminutových epizodek značnou výhodu.. Geniální tuzemský dabing mu navíc dodává ještě zvláštní kouzlo, jakkoli ho významově samozřejmě poněkud přesouvá.. ()

Litsarch

Mám rád Madagaskar, ale co udělali tvůrci z tohoto, z toho mi jde hlava kolem... Hrozná animace, nevtipné vtipy a HROZNÝ dabing... Takhle zkazit Jelimána a roztomiloučkého Morta, grr, za to by někdo zasloužil pár facek... Měl jsem co dělat, abych dokoukal první díl... Na další prostě nemám... Veliké zklamání a hvězdička za Morta... ()

Kryton

Po šesti dílech dokazují tučnáci, že to oni drží Madagaskar. Animace je slušná a díky krátkým dílům je vždy zápletka. Osobně mě nejvíc pobavil díl, kdy tučnáci letěli na Měsíc. Pokud se vám král Jelimán příčí tak tady je trapnější než ve filmu. Důvod je ten, že spolu s tučnákama, vydrou a opičákama se objevují v každém díle Jelimán a jeho kumpani. Kdy suverenně z nich vede Mort. Každopádně povedený spin-off a snad to bude dále pokračovat co se týče kvality a dílů. Osobně bych dal tučnákům ještě vlastní film. ()

frashmaker

Chcete s dětskou spokojeností sledovat vtipné příběhy čtyř malých a roztomilých tučňáků, kteří si hrají na speciální vojenskou jednotku? K tomuhle nemám co dodat. Dokonale účel splňující záležitost. ()

TomX2

Celkový dojem: Ako filmová verzia výrazne slabšie, ale ono to stále má tú starú chuť a nemôže sa to nikomu nepáčiť. Tučniaci boli vždy tie najzaujímavejšie zvieratká z Madagascaru, tak prečo sa nevenovať hlavne im? Moje hodnotenie: 70% ()

gogos

Viděl jsem zatím jen pár dílů... Seriál má ucházející animaci, solidní nápady a hlavně neskutečnou čtveřici tučňáků... ()

Starletka

Některé díly jsou slabé, některé naopak geniální. Postavy samotných tučňáků se konečně rozehrály a každý už má i propracovanější povahu, za což vděčí především svým dabérům (největší pochvalu zaslouží Jeff Bennett za Kowalskiho), kteří se při práci očividně velmi dobře bavili. Taky jsem ráda, že Skipper už není jediný ve světle reflektorů, ale dává prostor i ostatním. No a pak jsou tady ještě místy vtipný, místy navíc King Julien, jediný "normální" Maurice, nezničitelný Mort a zástup postav nových. Humor je dost dětský (proč taky ne, když je to pro děti že?), ale stačí si na něj jen pár dílů zvyknout a sem tam se taky objeví i nějaký ten dospělejší vtip. Před spaním naprosto ideální. poznámka: udělejte si laskavost a NEDÍVEJTE SE NA TO S PŘÍŠERNÝM ČESKÝM DABING ()

ilemas

Takové divné, suché, humor pro nejmenší děti. Po skvělém prvním celovečerním Madagaskaru mě to už nějak nebere. Skvělý dabing Mortyho , Morise a krále Jelimana nemá chybu. ()

rakovnik

Podezírám tvůrce, že se chtěli jen napakovat na úspěchu postav z filmu, kde se tučňáčí komando objevilo původně. Takové je pro mě i celkové vyznění seriálu. Jednotlivé díly mě nenadchly, mockrát jsem se nezasmál. Humor je příliš prvoplánový a šroubovaný. Ve filmu příjemné zpestření, v hlavní roli omrzí. Kouzlo toho, že se ve filmu objeví jen několikrát je zde ztraceno tím, že je to pouze o nich. Já jsem očekával větší příval vtipu a hlášek. ()

pufina

Slabé tři (a jen z milosti). V Madagaskaru se mi líbili, ale co udělali tady? Nechápu, vážně ne. Dabing příšerný, ani vtipy mě dvakrát nepobavily, ani ty situace. Čeho je moc, toho je příliš.. ()

ic

X: "Zpátky madam jsem pracovník X z veterinární správy." Alice: "X? Takhle vás pojmenovala máma?" X: "Ta mi nikdy neřekla jak se jmenuju... tvrdila že je to tajné. ..." Tomu říkám dobrá ochrana osobních údajů... dobrá práce. ()