Wrestlemaniac

• USA El mascarado Massacre

Štáb amatérskych porno filmárov sa napriek varovaniu miestneho obyvateľa rozhodne natočiť svoj nový pikantný film v meste duchov La Sangre de Dios, ktoré by podľa mexickej legendy malo byť domovom vražedného wrestlera zvaného El Mascarado. Rôznorodá skupinka na svoje nešťastie čoskoro zistí, že každá legenda v sebe ukrýva zrnko pravdy. (Karamanlis)

darkrobyk

Poněkud užvaněný snímek o Městě duchů, wrestlingovém mutantovi (tedy nevypadal, že by ho dali dohromady ze čtyř těl) amatérském filmovém štábu a blbých blondýnách nejen. Poslední třetina je vcelku vydařenou komedií, kdy nahněvaný wrestler pronásleduje své oběti, a když je dopadne, strhne jim masky....a jelikož masky nemají, tak jim trhá obličeje, což docela ujde. A pak je tu fajnová práce s ocelovou trubkou. Objektivně tak 2,5*, ale protože se autoři vyhnuli klišé s blondýnou na konci, dám 3*. ()

hladass

Další béčko jako stehno, ve kterém partička nesympatických trotlů s třemi sympatickými kočkami jede natočit amatérské porno... Na cestě uprostřed ničeho, potkají chlápka na benzínce, který je varuje před mexickou legendou, šíleným wrestlerem El Mascaradem, který žije v městečku duchů, které mají po cestě... Banda blbečků tam samozřejmě zastaví a zjistí, že některé mexické legendy jsou pravdivé... El Mascarado Massacre je pitomý kousek, jinak to ani napsat nejde, ale chvílemi je docela vtipný, krvavý a na tři amatérské pornoherečky se hodně dobře kouká... Je škoda že se tvůrci více neodvázali, nepřitvrdili s gore scénami, větší nahotou a přece jenom vraždící wrestler si zasloužil nějaký ten větší fight... Ale i tak je to poměrně slušná jednohubka... Btw, když jsem u těch wrestlerů, Santo by z El Mascarada udělal trhací kalendář... ()

Flipnic

No to je hrozná kravina, hrozná!!! :-))) Ale z nějakýho divnýho nepochopitelnýho důvodu se na to dá vcelku dívat ... Díky Bohu za tu krátkou stopáž!! To je velký plus, takže se film dostane aspoň rychleji ke kravější druhé části a nějakým těm gore scénkám. taky jsou zde pěkný kočičky, co ukážou kozičky (taky pěkný). Chvílema jsem nevěděl, jestli to k smíchu má být nebo ne ... ale na ty pěkný 2* jsem se bavil ... Jinak je to prostě malej flick s pár hercama na pořád stejným místě za nepříliš doláčů ... ()

Slasher

Super. Parádní a tak akorát béčkový slasher. Zhulenec, tlouštík, frajer a tři blond štětky jedou do Mexika natočit porno. Úspešně dojedou až do (jak říkají v Mexiku...) 'middle of no-fucking-where', na legendární místo zvané La Sangre de Dios, kam byl údajně odstaven nejlepší mexický wrestler všech dob, složený z částí těl dalších tří nejlepších wrestlerů - El Mascarado. I přes četné lobotomie totiž zabíjel na co v ringu přišel, a byl tedy izolován v tomto opuštěném městečku (liduprázdném, jelikož všechen jeho lid dříve sám vyvraždil). To vše PRÝ, ale bohužel pro naše hrdiny "the thing about Mexican legends is that sometimes they turn out to be true." Tenhle zmrd se tu fakt poflakuje a nemůže se dočkat návštěvy. Vymlacuje zuby o kostelní zeď, strhává svým obětem ksichty a věší si je v pokojíku po zdech, prostě borec. A tenhle film má všechno potřebné.. je tu příjemný feeling, dobře odvedené vraždy a násilí, respektuhodný vrah, i zmáčená kozatá blondýna v tílku a kalhotkách (kuk), která se umí stylově schovat do skříně. Fakt se mi to líbilo a dobře jsem se bavil. Už od první chvíle to byla kvalita a druhá půlka byla už úplně badass. Žádný nudný hovnoidní béčko. WRESTLEMANIAC! ()

AlistairMir

Když jeli hlavní hrdinové tohoto snímku točit péčko tak si neměli vybrat jako lokaci město duchů, ke kterýmu se pojí legenda, že tam bloudí sám samotinkej wrestlerskej kolohnát, nebo teda lucha libre, co místo masek soupeřů sundává rovnou celou držku nevinné oběti, co navíc wrestling neumí, a pak jí plácne na zeď ve svém psychopokojíku. Zní to děsivě co? Ale film se žene na vlně napůl komedie takže to tak moc bu bu bu není, herci jsou ale docela snesitelní, herečky na pohled jsou pro většinu chlapů snesitelné až až a příjemně to utíká. Pokud chcete v řadě killerů poznat nového magora a jeho pokojík tak směle do toho a pokud ne tak tam pánové libující si v silikonu uvidí jiné přednosti. Za mě tři pecky. ()

• Alfonse (Adam Huss) si zapaluje cigaretu zipovým zapalovačem, na kterém je vyryto „Big Dick“. (Yoshimitsu)
  • Mezi závěrečnými titulky je ještě několik scén Steva (Jeremy Radin), jak rapuje. (Yoshimitsu)