Knihkupec je brutálně zavražděn ve svém obchodě, kde ho policie najde s podříznutým hrdlem, vyříznutými hlasivkami a s papírem v puse…což je první stránka románu Exces…sériové vraždy na pokračování…přečtení Vás dovede až k autorovi… (oficiálny text distribútora)

claudel

Hodně divný experiment, který jsem nepochopil. Připadá mi to, jako kdyby si autoři nešikovně hráli na Lynche. Zvláště postavy vyšetřovatelů byly nesmírně ulítlé. Pobavil mě jen Samuel Le Bihan v miniroli. ()

gabo1

Nevidel som to celé, takže nemôžem hodnotiť úplne zodpovedne. Ale pokiaľ máte radi zvrátenosti na francúzsky spôsob, bezúčelovú nahotu a vykrádanie všetkých možných filmov, tak sa vám to možno aj bude páčiť. Mne sa to nepáčilo, napriek tomu jedna hviezda za to, že som to zvládol do konca a druhá za odvahu točiť zbytočné filmy. ()

klima777

Nomen omen. Není to hloupý nebo špatný film. Můžete na autorovu hru přistoupit, nebo nemusíte. Osobně jsem celkem ochotna hrát; sice nijak nevychutnávám, ale ani nezatracuji. Divná je noc... i v dobách McDonalda. ()

bobin odpad!

Čeho se proboha ještě nedočkáme ! Ale tady skutečně zůstává rozum stát . Jakási amorfní dvojice nejisté sexuality se unaveně plouží noční tmou a nepochopitelně stále nahá také bytem. Pohlaví lze zjistit obtížně . Jak lze vytušit , získává ze zavražděných hlasivky ve tvaru deseticentimetrových žížal , které jsou pak strkány do krku . Pokládání živých hlemýžďů na nahá těla mě rovněž jaksi neoslovuje. Ale už mě měl varovat začátek , kdy kriminalista ochutnává sperma . ()