Odpověď jednoho svérázného a naštvaného kuřáka na všechny antikuřácké kampaně v běžně i neběžně dostupných médiích a lidmi přijímanou současnou nekuřáckou módu. Svým nevybíravým jednáním sděluje všem, kteří dokáží poslouchat i názor z druhé strany. Jak těžký život někdy musejí žít ti, kteří se rozhodli nekouřit, či dokonce snad nikdy nekouřili. (oficiálny text distribútora)

Hellboy

Docela dobře natočené, ale vůbec to není tak zábavné, jak si asi autoři přáli. Předpokládám, že je to tím, že jsem nekuřák. Ale skoro bych řekl, že tohle se nebude zdát vtipné ani kuřákům. ()

dopitak

Na amatérský film je to technicky poměrně zdatné. Odpustíme-li autorům zásadní nedostatek, totiž že jejich jogurtožrout narozdíl od filmem ztvárněného představájícího kuřáka netrpí abstinenčními příznaky, které si svojí blbostí sám způsobil tím, že začal kouřit, může být jejich nadsázka poměrně vtipná. Mimochodem, Barbora Mottlová je docela kus. ()

triatlet

Jsem nekuřák, běžec a požírač jogurtů. Takže zas tak vtipný mi to nepřišlo:-)… Ale za toho běžce aspoň dvě hvězdičky. ()

insurgentes

Tvůrci si mohli dát více práce se shromažďováním argumentů na diskreditaci protikuřácké kampaně, ne jen výroky typu "znal jsem jednoho" a "znal jsem jednu". ()

Soubi

Patřím k nekuřákům,ale (nebijte mě) neuposlechl jsem a na začátku nepřestal koukat :), vtipné, povedené (běžec vs kuřák mě oslovil nejvíc) a chuť na cigaretu jsem taky dostal :D ()