Spojenie nenadviazané

• Slovensko S.S.D. - Smrť sovietskym deťom (viac)
všetky plagáty

V televizi se rozjíždí show s názvem „Pionýrský tábor“. Na základě castingů je vybráno deset účastníků, pět holek a pět kluků. Všichni společně s mladou televizní moderátorkou odjíždí do zapadlého pionýrského tábora ze sovětské éry. Podle pravidel reality show opustí každý týden jeden z účastníků tábor a vrátí se domů, vítěz soutěže, který zůstane v táboře jako poslední, dostane milion rublů. Pravidla hry se však zničehonic mění, když se spojení s televizními štáby ztratí a jeden z účastníků show je brutálně zavražděn. Když ostatní najdou vzkaz s tajemným podpisem S.S.D., pochopí, že výhrou pro vítěze nebude milion rublů, ale jeho vlastní život… (oficiálny text distribútora)

honajz2

Tak nějaká snaha na tom je znát a začátek se mi docela líbil, ale jinak je to nedotažené, má to věčně rozklepanou kameru, postavy tu jsou spíš nevýrazné a jejich osudy mi byly docela ukradené a hlavně mi to od určité chvíle připadalo strašně nudné. I přes námět, který já rád, takže by se mi měl automaticky aspoň trochu líbit, ale tady to prostě moc nefungovalo. Vyložená katastrofa to naštěstí není, ale čekal jsem o dost víc, i v tomhle žánru. 2* ()

Karamanlis

Smrť Sovietskym Deťom (pozoruhodný názov..) sa sprvoti javí ak ruská variácia na japonský Battle Royale, zakrátko však vyústi do whodunit slasheru so survival tematikou. Na to, že to natočili Rusáci, ktorých kinematografia ma inak moc neberie to nedopadlo najhoršie, niektoré vraždy neboli márne, nevyhnutne bola preliata nejaká tá krv a mihlo sa tu aj zopár pekných herečiek, pričom rajcovná Anfisa Čechova mi vzdialene pripomínala našu Slávku Halčákovú. ()

666teen

Už za komančů byla návštěva sovětského pionýrského tábora vstupenkou na infekční oddělení, nebo minimálně akcí plnou hladu a hromadného zpěvu častušek. Opravdu vypečená odměna za sběr hadrů. Nová reality show z prostředí bývalého lágru nabízí účastníkům ještě atraktivnější program. Vlastně spíš pogrom. Svižná vybíjená, která nenadchne, ale ani nezklame. ()

Campbell

To se jednou podívám do skříně co bych vlastně měl zkouknout a vidím tam budto Vrah v mém domě nebo Pouštní štít. No a jelikož jsem nic z toho vidět zatím nechtěl tak jsem vzal kilo a šel do trafiky, a jediný film co mě tam zaujal byl takový divně vypadající film, S.S.D. tak si řeknu "Proč ne?" a koupil to, no a najednou to otočím a vidím Ruský film, no málem mě omívaly(starší Ruské horory jsou dobré, ale ty novější za moc nestojí). No a tak jsem to zkoukl a teda řeknu Vám jsem opravdu potěšen, když vezmu potaz ten divnej nic neříkající konec, tak jsem byl skoro 100% spokojenej. Začátek měl atmosféru a bavil mě, postupem času jsem tomu propadl. Jen prostě škoda toho zmršeného konce. BTW film netrvá 110 minut ale něco kolem 90(ted nevím přesně). ()

Faustka

Poslouchejte pionýři pravdivý příběh na dobrou noc. -- Máma poslala holčičku do nejvzdálenějšího obchodu. Řekla jí, že nesmí nasednout do autobusu s černými záclonkami. Holčičku nebavilo čekat a do autobusu nastoupila. Byl úplně plný. Dlouho a dlouho jeli po neznámé cestě. Vtom se vepředu objevil tmavý tunel. Řidič se otočil a zachechtal. Najednou neměl lidskou, ale koňskou hlavu. Holčička to uviděla první..vykřikla, ale už bylo pozdě. Autobus vjel do tunelu a když vyjeli ven, všichni byli mrtví. A měli useknuté…hlavy. :-)) Příjemné sny...(vy malí parchanti). ()

• V jedné scéně se zmiňuje jméno - Valeriy Todorovsky. Todorovsky je ve skutečnosti jedním z producentů filmu. (Dlee)
  • Film se po světě promítal pod dvěma názvy. První byl - С.С.Д Смерть Советским Детям (Smrt sovětským dětem), a druhý - С.С.Д.Самый Страшный День (Nejstrašidelnější den). (Dlee)