Ted a spol.

USA, (2009–2010), 9 h 4 min (Minutáž: 20–21 min)

Tvorcovia:

Victor Fresco

Jay Harrington, Portia de Rossi, Andrea Anders, Jonathan Slavin, Malcolm Barrett, Isabella Acres, Rizwan Manji, Maz Jobrani, Geoff Pierson (viac)

Společnost Veridian Dynamics dělá prostě všechno. Ted Crisp je vedoucím výzkumného a vývojového oddělení a svojí práci miluje. Se svým týmem vyrábějí všechno, co po nich chce šéfka Veronica. A proto můžeme slýchat hlášky jako: "Potřebujeme vyzbrojit dýni" ... "Potřebujeme myš, která odolá teplotám do 195 stupňů." Ted se při tom všem ještě snaží zůstat etický, v čemž mu pomáhá dceruška Rose a přitažlivá kolegyně Linda. (Swarley7)

M.a.t.t.

Veridian Dynamics. Urobiť správnu vec je dôležité. Čo to znamená v obchodnej sfére? Nemáme tušenie, vieme ale, čo je nesprávne. Vlastne nie, nevieme, pretože sme úspešná spoločnosť a nie nejaký nudný profesor etiky. Veridian Dynamics. Správne a nesprávne. Niečo to znamená, len nevieme čo. Pracovať v podobnej firme, ktorá sa zaoberá vývojom čo najabsurdnejšej technológie môže byť zábava. Veronicy, sarkazmom sršiacej šéfky sa síce kadekto bojí ale Teda, vedúceho oddelenia výskumu má zase rád každý. (až na stredný manažment) S nerozlučnou dvojicou vynálezcov, Philom a Lemom a hlavnou testerkou produktov, Lindou naviac tvoria zohratý tím, pre ktorých je profesionalita to hlavné a ktorý zásadne nemieša svoj súkromný život s pracovným ani nič podobné... predchádzajúcu vetu radšej berte s rezervou. ()

geklon

Fascinující.......Ti kteří tento PRODUKT prostě (ne)sežvejkali, budou věčně brblat, že je tam málo tohohle a támtoho zase víc než dost a že výrobce zapomněl na ono.....Tak to prostě je. Čím víc mumláte a vzdorujete, tím víc a dřív Vás to semele a donutí si PRODUKT aplikovat znova a opakovaně....čím víc ho konzumujete tím víc brbláte...a kušníte.......a stáváte se otravou a vyžíračem energie všech okolo Vás. Tato pitoresktně šablonovitá taškařice, je skvěle fungující příklad nefunkční logiky ve funkcionalistice konzumní doby postfašistické.......a navíc nebývale absurdní humor s absolutním anti hrdinou v podání J. Harringtona(dabing v podání J. Ženského je vážně na pobodání verzatilkou v oblasti třísel) vykouzlí úsměv nejen na tváři, ale i naduši. Na mou duši. Vážně zábava. ()

lucy.lu

Jeden z nejlepších nedoceněných sitcomů, které jsem v poslední době viděla. Veridian Dynamics je třeba brát s notnou dávkou nadsázky a neméně velkou mírou pochopení pro místní humor, jinak by sledování takového seriálu absolutně ztrácelo význam. Největším držákem seriálu je (trochu překvapivě) Portia de Rossi, s níž seriál stojí a padá. To ale neubírá nic na faktu, že já si seriál náramně užila. P.S. Nejlepší na tom celé je, že ve velkých korporacích to chodí přesně takhle! /// "I like the way you say my name. Veronika. Oh. I like the way I say it too!" :) ()

Phical

V každé minutě sledování tohohle seriálu jsem se opravdu skvěle bavil. Humor vycházející ze střetu názorů zlé nadnárodní korporace, která dělá zbraně ze všecho, z čeho může, případně tvoří věci, které by napadlo vytvořit jen málokoho a morálně způsobilého vedoucího vědeckého oddělení Teda je prostě a jednoduše perfektní. K tomu připočtené reklamní spoty na Veridian, které dokáží logicky překroutit jakékoli použíté tvrzení tak, aby Veridian byl vždy "ten nejlepší". Doteď jsem se nesetkal s žádným seriálem, u kterého bych se zasmál jako právě u tohohle. Nesmírně zábavné dílko, které rozhodně stojí za zhlédnutí. ()

hroubek

Příjemný seriálek o takové netradiční firmě s ještě netradičnějšími zaměstnanci v čele.Hlavní hrdina Ted je sympaták a taky trochu chudák, protože mít takovou šéfku jako je Veronica ve skvělém podání Portie de Rossi, která si krade každou scénu pro sebe.Příjemné cynické hlášky,ulítle zápletky ale hlavně trochu jiný pohled na věci kolem nás. ()