19letý chlapec z Brooklynu se zmítá mezi dvěma světy, když mu jeho fotografické portfolio zajistí stipendium na newyorské univerzitě. Musí zjistit, jak skloubit své pouliční kořeny z italské čvrti s blahobytným a sofistikovaným světem na druhé straně East River. Přesvědčivě podaný příběh o dospívání na motivy knihy Tim McLoughlina „Heart of the Old Country“ napínavě vypráví o vraždě i věrnosti. (oficiálny text distribútora)

Morholt

Jak skloubit studium a vztah s prací pro mafii? No, jde to docela blbě resp. nejde to skoro vůbec, protože dřív, nebo později se všechno provalí a pak je už většinou pozdě říkat "Promiň.". Možná až přehnaně jasně nalinkované, takže divák celkem snadno vycítí, jak bude film probíhat a jak skončí, ale zpracování i herecké výkony tenhle nešvar celkem hravě vyrovnávají. Výborně zahrála ústřední dvojice Kevin Zegers - Sophia Bush, potěšili Vincent D'Onofrio a prvoligový mafián Titus Wlliver. 80% ()

Radek99

Dobrý Will Hunting, tentokráte s levným kompaktním fotoaparátem a trochou té italské mafie za zády. V hlavě mi ale zbyly dvě šťouravé otázky - Jak může někdo s pouhým kompaktem absolvovat na vysoké studium fotografie? a Jestli to nebyla přece jen trochu moc velká limonáda? Ale kdo ví... ()

ivishka

Už od začátku filmu jsem věděla, že to dostane mnohem lepší hodnocení než nějáké 3*.Nejednalo se jen o nějáké silácké řečičky ze strany mafie, které jsou ve všech podobných filmech ale taky šlo o mnohem více..O kousek životní cesty jednoho ambiciozního skvělého fotografa, který měl za ušima. Nejen, že to Kev skvěle zahrál a ani jsem z toho neměla pocit,že jsem přišla o hodinu a 46 minut života ale naopak.Celý film jsem cítila jak se prolínají dějové línie chvíli na univerzitě,chvíli v rodině, chvíli fotil, chvíli romantika apod.Konec byl brilantní :-D. A jedna menší pochvala Sophii Bush. ()

arcy666

Je dojem, který ve Vás film zanechá vždy podle vašeho očekávání? Víte okamžitě o čem film bude a odhadnete konec už hodinu před skutečným závěrem? Jestli ano, tak přesně tohle nemusí být ten případ, přestože se nejedná o zvlášť hlubokou psychologickou depresivní sondu ani o epický příběh, tak zasáhne na ty správné místa v podvědomí a spolehlivě potlačí jakýkoliv pocit nudy. Bez civilně hrajících herců (skvělý Zegers, D'Onofrio) a reálné uvěřitelnosti příběhu by tenhle snímek nebyl ani poloviční. ()

emma53

Možná se dalo sem tam přitlačit na pilu, ale já mám ráda Vincenta, chlapíka známého spíš ze seriálů, takže mně to chvíli dalo, než jsem si ho obrazně od nich v mysli oddělila a zamhouřím ráda očko nad některými slabšími momenty. Navíc závěr, který jsem nečekala a který byl sice trochu úsměvný, ten mu patřil a silně zaskočil i Mikea. Individium "můžeš mi říkat Todde" se jim taky povedl, to byl opravdu zvláštní typ člověka, který přitahoval svým zjevem i když nikterak zvláštní roli neměl. Mike to zkrátka neměl v životě jednoduché a jeho rozhodování v různých situacích tomu i odpovídalo. Když to fotografování je přece tak báječný koníček, co by pro něj člověk neudělal.......a tak balíček sem, balíček tam......alespoň bude na školu, ale všechno má své, jak jsme mohli vidět i v The Narrows. ()