Divoká jízda autobusu uprostřed pouštní dálnice napadená partou ozbrojených motorkářů. --- V dálkovém autobuse jede deset pasazérů napříč Texasem. Většina z nich jede domů za rodinou a přáteli. Někdo jede hledat novou práci. Jeden z nich je armádní dezertér, který se ukrývá před vojenskou policií. Když jede autobus po pouštní dálnici, potká se se skupinkou motorkářů a jednoho z nich srazí. Když mu jdou pasažéři poskytnout první pomoc, začne po nich střílet. Vyděšení cestující se semknou a motorkáře zabijí. Ostatní z gangu to vidí a začnou autobus pronásledovat. Následuje nemilostrdná honička, plná střelby. Motorkářům se podaří donutit autobus sjet z dálnice. Ten zaparkuje na odlehlé a opuštěném vrakovišti. Cestující už tuší, že jejich šance proti ozbrojeným agresorů jsou minimální, ale záhy pochopí, že nejlepší obranou je útok. (oficiálny text distribútora)

Thehellion

No já si chtěl pustit klasiku - Nebezpečnou rychlost, stáhl jsem omylem tohle a furt jsem si říkal, kde je ta Sandra, až mi pak došlo po chvilce, že to asi nebude úplně ono..:-) Tak samozřejmě je to těžké béčko, ale má pár dobrých momentů......není to úplně tak hrozně špatné, jak tu někdo popisu, alespoň podle mě ne..rozhraní dvou až tří hvězdiček.. ()

Dubro

Pred sledovaním filmu odporúčam strčiť hlavu do mrazáku aspoň na pol hodinu, aby ste následne mohli pretrpieť tie somariny, čo na vás pustia. Snaha o béčkový nášlap stroskotala na kostrbatom scenári, hercoch skupiny „C“ fucktor negatívny a dialógoch typu čo veta, to prevarený skvost. Snímok si možno nejakého diváka nájde, no ja rozhodne v prvej rade smrdieť nebudem. Spoj ide 2:15 to Texas, no nenasadať. ()

Psema

Úchvatně debilní pokus o "texaské Strašáky", který neirituje ani tak zhovadilostí dialogů ("Je to zpěvák, nemůžeme ho tu nechat."), mizérií herců či režie, jako spíš snahou odpovědět na otázku "kam dokáže člověka zahnat ohrožení vlastního života" čistou adorací násilí, kterou se tvůrci snaží obhájit tím, že prokreslují pouze kladné postavy a gang motorkářů používají pouze jako figurky hodné odstřelu. P.S.: Release Blu-ray edice má špatně načasované titulky. ()

SOLOM.

Nebýt té prostřední slabé pasáže, mohl z toho být docela slušný film. Úvodní setkání autobusu s motorkáři a následné mordování na silnici bylo dobré. Jenomže potom přišlo strašně zdlouhavé zkoumání a opevňování na vrakovišti. Následné dobývání a eliminace většiny postav a to jak v řadách gangu tak i cestujících bylo opět slušné – mrtvých tu bylo dost, různorodost mordů (šípy, palné zbraně, na koleni splácané „dělo“), některé postavy chabé, jiné zaujaly (lukostřelkyně pěkná, dezertérka taky nebyla k zahození, černoška a její přítel zpěvák trapní – stejně tak tvrďák trenér)…Ale jo, s přivřeným okem tomu vlepím průměr. ()

Campbell

Docela dobrý akční béčková volovinka která mě hodněkrát i překvapila. Nemlžeme sice očekávat, nic kde budeme skákat do stropu ale připadal jsem si jako když koukám na béčko z 90 let, plno chyb, nic neříkajících blbostí a přitom plno švandy, Harrington je sympaťák, Thompson na svůj věk ještě ujde a Ward je drsňák. Jen si to proboha nepouštějte s Českým dabingem který tenhle film pohřbívá ještě víc. Ale jako jednohubka je to dobré. ()