Manéž Boleslava Polívku

(relácia)
  • Československo Manéž Bolka Polívky (viac)
Talk-show / Komédia

Bolek Polívka

Hudba:

Petr Hapka

Účinkujú:

Bolek Polívka, Marie Rottrová, Jiří Pecha, Chantal Poullain, Lenka Filipová, Hana Hegerová, Arnošt Goldflam, Pavel Bobek, Miroslav Horníček, Jiří Stivín (viac)

Od roku 1987 je pojem manéž spojen zejména s Bolkem Polívkou. Račte proto vstoupit do známé Manéže Bolka Polívky, která je někdy komickým obrazem našeho vlastního života a jindy fantazií světa klaunů. (Česká televize)

sator

Pramen vody živé za komančů... 1. díl: 2. díl: 3. díl: 4. díl: 5. díl: 6. díl: 7. díl: 8. díl: 9. díl: 10. díl: 11. díl: 12. díl: 13. díl: 14. díl: 15. díl: 16. díl: 17. díl: 18. díl: 19. díl: 20. díl: 21. díl: 22. díl: 23. díl: 24. díl: 25. díl: 26. díl: 27. díl: 28. díl: 29. díl: 30. díl: 31. díl: 32. díl: 33. díl: 34. díl: 35. díl: 36. díl: 37. díl: 38. díl: 39. díl: 40. díl: 41. díl: 42. díl: 43. díl: 44. díl: 45. díl: 46. díl: 47. díl: 48. díl: 49. díl: 50. díl: 51. díl: 52. díl: 53. díl: 54. díl: 55. díl: Klaun slaví 70 2* 56. díl: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1093417350-manez-bolka-polivky/31929131012-manez-bolka-polivky-klaun-slavi-70/ ()

Tamdydam

Tento zábavný pořad je jako můj o rok mladší bratr. Bohužel zatímco já vyrůstal a dospíval, Bolek už od počátků Manéže pouze stárnul a mě je líto, že to nejde pomaleji. Nicméně Manéž si po celou dobu své existence drží svoji vysokou úroveň bez velkých výkyvů. A Bolka budu mít rád, i kdyby se mi v nejbližší době uchlastal, což bych mu, pravda, odpouštěl těžko. Je to totiž skvělý komik, klaun, mim, herec, improvizátor, vypravěč, bavič,... inteligent s pevně zakořeněným buránkem v těle, člověk, který nikdy nezapomene být tak trochu klukem, prostě fajn chlap. ()

WANDRWALL

TAkhle upadat kdysi tak nadějného baviče jsem si nikdy ve svém životě nepřál zažít. Manéž ještě klesá ke dnu pomaleji, ale jistě, ovšem ten pořad, kde si zve hosty a nedává jim prostor, podsouvá jim náladu svých fórů a smějeostatním nezbývá než se na jeho povel smát, tak to už je pro mě hodně silná káva, a té se vyhýbám. ()

Zagros

Další z řady pořadů, které jsem sledovával ještě v televizi u našich. Manéž se také řadila po bok těch, u kterých jsem vždy vydržel. Úroveň zábavy byla sice značně kolísavá, ale převážně pobavit dokázala a některé vydařené scénky si vybavuji dodnes. Když si navíc uvědomím, že pořad vznik ještě před rokem 1989 a Manéž dokázala vydržet na televizních obrazovkách přes třicet let, tak nakonec přidám i tu (slabší) čtvrtou hvězdu. ()

UncleG

Bejvávalo... Jó, bejvávalo dobře. Pamatuju ještě časy, když každá nová manéž byla Událost s velkým U. Věc, která se prostě musela vidět. Současné manéže mě však nechávají zcela klidným, ba dokonce si je nechávám s radostí "utéct." Kvalitativní propad je totiž tak markantní, že je mi slovutného Bolečka až líto, kam nedostatkem sebereflexe sám sebe dostal. A když už v té záplavě marastu narazíte na zajímavého, vtipného hosta, častokrát se stane, že se Bolek do scény vnutí a výstup vyloženě zkazí. Au! Au! Přestože se současná úroveň tohoto dávno mrtvého pořadu pohybuje někde na pokraji zoufalství, nemůžu už z nostalgie dát míň než tři. Nezapomenutelné scény: Suchého věštění z koberce, Lenka Filipová se zkrášlovací procedurou, Boleček s parožím a italské duo v autě. :) ()

• Už rok po své existenci potkal tvůrce pořadu roční zákaz vysílání Manéže. (sator)

Zemřel herec Jiří Pecha

Zemřel herec Jiří Pecha

28.02.2019

Svět opustil další známý český herec. Ve věku 74 let zemřel Jiří Pecha, nejlepší kamarád a častý herecký partner Bolka Polívky. Asi nejvíc jej proslavila role anděla ve filmu Dědictví aneb… (viac)

Vysílá studio Brno

Vysílá studio Brno

11.10.2016

Pojďte si zahrát AZ kvíz a moderovat zprávy ve výstavě na Špilberku. Vybrat písmenko a správně odpovědět, zasednout před mikrofon a čtecí zařízení a přednášet zprávy, nakouknout do zákulisí slavných… (viac)