Věčně prohrávající kocour Tom se marně snaží vypořádat se záludnostmi a naschvály vychytralého myšáka Jerryho... (oficiálny text distribútora)

Krissty

Je to hezký pokus, řekla bych, že docela vydařený.. Ale vadí mi, že Tom a Jerry mluví, jinak to je příjemný návrat do dětských let :) Jedna z mála nových pohádek, které stojí za to :)) ()

Trevor

Toto už proste nebol Tom a Jerry môjho detstva, ale je možné, že človek to v detstve vnímal podstatne inak :-D. Skrátka som z toho vyrástol a toto už vnímal iba občas, keď sa nato pozerali deti. ()

Paity

Vcelku povedená záležitost, ve které je ale na mě moc důraz na nějaké bouchnutí, šťouchnutí či "úraz", což v předchozích starých dílech až tak okaté nebylo. ()

Janega

Snaží sa to moderným spôsobom priblížiť k pôvodným častiam, no aj tak to nie je ono. Starý "Tom a Jerry" je proste kultovka. ()

-soch-

Táto séria má snahu zotrvať v trende epizód z roku 1960 a hoci sa jej to darí - tak len na 60%. Slovenský dabing v tomto prípade nie je najlepší, hlasy sa príliš opakujú. V slovenskom znení: PETER RÚFUS, OĽGA BELEŠOVÁ a iní ()

darthvader77

Některé gagy geniální, jiné příliš předvídatelné, ale i u těch tomu nelze upřít špetku nápaditosti. Každopádně moje SILNÉ tři hvězdy berte s rezervou, za a) už jsem prostě moc zlmsaný svým milovaným Garfieldem a za b) už jsem na tyhle hravé dětské skopičiny moc starý. :-D Nostalgie.... ()

ostravak30

Těch nových počinů s nejslavnější kočkou Tomem a nejslavnější myší Jerrym vzniklo mnoho. Já si z dětství pamatuju na nějaký seriál s těmito dvěma, kde ještě znělku zpívala Hanka Zagorová v češtině a od té doby mám tyhle dva rád. Jenže mezi mnohými novými seriály většinou nejsou žádné vyloženě nadprůměrné a jednotlivé epizody jsou spíše nudnější. Příběhy Toma a Jerryho o celkem šestadvaceti epizodách mě ale celkem pobavilo, měla to ráda i moje malá a dospělák se opravdu zasměje. Díky novým technologiím jsou příběhy krásně barevné a z té šedi posledních let seriál jistě vyčnívá. ()

blondboss

Starí dobrí Tom a Jerry sa vracajú ku koreňom a divákovi ponúkajú nadupané naháňačky plné kruto zábavných gagov s prispením pár vedľajších postavičiek aj z predošlých seriálov. Hlavný prím tu ale majú Tom a Jerry a tak to má byť. Tvorcovia sa už očividne nemohli pozerať na to, ako sa tieto postavičky odkláňajú od svojho originálu. Navyše moderné animácie tomu pridávajú šmrnc, takže ja som spokojný. Je to samozrejme určené primárne pre deti, ale aj dospelý sa zabaví. 75 % ()

Potjoc

Už po první sekundě mi bylo jasné, že to bude pokračování nejblíže k původním dílům. Oproti prvním dvoum řadám Tom a Jerry Kids je pro mě jenom taková chvilková zábava. Ale tady mě trochu děsilo pár scén, jak těm kocourům při zmačkání málem vylítly oči z důlku, ale naštěstí JEN málem, oproti Spongebobovi. Já spíš to podání dílů (mírnější) měl raději spíš od režiséra TJ House než od Brandta & Cervonyho, jenomže ti tu mají nejvíce dílů na kontě. Animace některých dílů je téměř stejná jak ty z 50. let, dokonce jeden díl měl design úplně nejstaršího dílu. ()

Papo123

Po slabých Priateľoch Toma a Jerryho prišiel comeback tejto slávnej dvojice. Príbehy sú fajn, zmizla kopa nudných, skoro až hlavných postáv z minulého seriálu a zostali sme u našej klasickej štvorice- Tom, Jerry, Spike a Tyke. Príbehy sú fajn, humor a dej taktiež patria medzi lepšie stránky seriálu. Samozrejme sa nájdu aj nedostatky, hlavne mi vadí, že Tom je už viac človek ako mačka, ale inak super. Výsledok: slabších ***** ()