Na manhattanských ulicích může být nebezpečno. Smrtelně nebezpečno. Proto je občas nutné jít níž, utéci až pod ně. Do tunelů. A právě tahle cesta nyní čeká Dylana a Logana Montgomeryovy, dobře situované bratry z Manhattanu, kteří nemají ani tušení, jaké zlo jim přinesou následující minuty. Původně se chtěli s přáteli jen dostat na koncert. Ale pak jim naneštěstí zkřížil cestu Simon, vychovaný newyorským podsvětím. A společně s ním přišla nabídka lákavého drogového obchodu, na kterou bratři a jejich doprovod kývl. A to byla velká chyba. Výměna se totiž nezdařila a jediné, čím si Dylan, Logan a zbytek party mohli zachránit krk, se stal úprk do labyrintu tunelů newyorského metra. Jenže ani zde, v klaustrofobických norách podvrtávajících město, honička nekončí. Kdo se nechá chytit, zemře. V téhle hře má totiž každý jen jednu šanci. (oficiálny text distribútora)

kaylin

Nuda, nuda, nuda. Zbytečně uřvaný film, zbytečné záběry na to, jak lidé zvrací, prostě jedno klišé na druhé, což se nám ale filmaři snaží prezentovat jako něco naprosto nového, nečekaného. V mém případě jim to ani trochu nevychází a napětí je zde pro mě nulové. Je to ukázka celkem průměrné produkce levnějšího charakteru. Technicky to není zlé, ale ani skvělé. Postavy se chovají celkem uvěřitelně, ale stejně budete mít pocit, že tohle je něco, co vás zabaví skutečně jen na chvíli. ()