Murdochove záhady - Season 14 (2021) (séria)

Svrchované Mimico (S14E08)

(epizóda)
  • Kanada The Dominion of New South Mimico (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
Kanada / Veľká Británia, 2021, 43 min

Šibalský aristokrat Rupert Newsome se vrací do hry. A protentokrát ne ledajaké. Když koupil zpět rodinné sídlo, rovnou jej prohlásil za svrchované území, jemuž panuje z královského trůnu. Stát ve státě má ale jeden škraloup – vraždu. Proto jsou do země povoláni „přespolní“ detektivové Murdoch a Watts, aby podlému činu přišli na kloub. V monarchii s vlastními pravidly to ale nebudou mít zdaleka jednoduché. Na suverénním dvoře s bandou šílených šlechticů se mocenské intriky hlásí o slovo! (Česká televize)

Nonna odpad!

No,tak toto je opravdu úlet.Murdocha mám moc ráda,ale tento díl se nějak vymkl.Na aprílový žertík mi natočení tohoto blábolu přijde poněkud drahou záležitostí,tak se asi jen někdo zbláznil. ()

ferika

Vacsina dielov Pripady detektiva Murdocha su fajn, niektore su vyborne. Vzdy cakam na uvedenie novych dielov, som rad, ze serial je jeden z najdlhsich v historii. Takyto paskvil, resp. frasku si tento serial nezasluzil! Neviem, ci kanadski producenti sa nakazili vsadepritomnym idiotizmom spoza ich juznej hranice, alebo mali iny, pre mna nepochopitelny dovod obdarit ma tristvrte hodinou nudy a blbosti. Blbost prepacim - nudu nie. Ten tipek, co hra debilneho Newsoma, mi vadil vzdy. To, ze ho reinkarnovali po jeho vrazde v jednom dieli ako jeho brata (ci bratanca), bolo velkou skodou tohto serialu. Debilne hlasky a mimika, by sa hodila to paskvilov tocenych standardne v USA a nie v Kanade. Cierna skvrna serialu. (Myslim naozaj ciernu a nie afroamericku - na to si clovek dneska musi dat bacha! :) Ale divakom zvyknutym na US sracky sa mozno bude aj pacit. Proti gustu ziaden disputat! ()