Příběh Waltera Davise, perspektivního, ale poněkud smolařského úředníka, jemuž zkazí slibnou kariéru krásná žena, podivně alergická na alkohol. Stačí sklenička šampaňského a Nadia Gates promění významný večírek pořádaný Japoncem Yakamotou, zámožným klientem firmy, v níž je Walter zaměstnán, v chaotickou vřavu končící Walterovou hodinovou výpovědí. A to bláznivá noc teprve začíná. (oficiálny text distribútora)

Jiří K.

Typická amer. komedie 80.let - trošku humoru, trochu sexu (ten nemůže nikdy škodit), trocha akce, špetka zápletky, malinko necionalizmu a nezbytný happy end, podtrženo sečteno:chutný mix grill ke každému nedělnímu večeru ()

jondoe

Skvela komedia ,ktorej vladnu obaja hlavny hrdinovia pribehu. Kim Basinger bola naozaj krasna a Bruecovi Willisomvi uloha sadla nadmieru dobre. Neda mi nespomenut ani byvaleho milenca hlavnej hrdinky. Ten ma tiez velky podiel na uspesnosti tejto prijemnej komedie. ()

Han22

Ze všech romantických komedií za tento rok si tuto pamatuju jako nejlepší, nejvtipnější, nejšílenější. A ano, takový holky (i borci) opravdu jsou. ()

Paity

Chcete si dát rande na slepo s někým koho neznáte..... koukněte se na Bruce Willise a budete hned vědět, jak se to dělat nemá. ()

Hanys_

Další komediální klasika. Rande naslepo s téměř dokonalou holkou (jen jednu skleničku šampaňského) a parádním psychopatem v podání Johna Larroquetteho. Kim Basinger byla fakt kus. 7.5/10 ()

peetriss

Vynikající příjemně ztřeštěná komedie v růžovopanteřím stylu natočená růžovopanteřím režisérem. Všem třem hlavním představitelům role sedly na tělo a dokonale si jich užili. 70% ()

no2

8/10 - Báječná (výstižnější slovo mě nenapadá) komedie s fajn Basingerovou a Willisem předtím, než se stal Johnem McClanem. Kam se na stará dobrá osmdesátá léta hrabou Prcičky a spol. ()

Greg25

Ulítlé, šílené, ale vcelku zábavné. Bruce Willis a Kim Basinger jsou hodně dobrou ústřední dvojicí a společné komické scény jim jdou opravdu dobře. Schůzka naslepo těží především ze situačního humoru, ale příliš vtipných dialogů či hlášek ve filmu zrovna moc nenajdete (až na výjimky dvě hlášky mě opravdu pobavily), což je škoda, protože situační komedie nabírají na obrátkách jsou-li podbarveny i dobrým slovním humorem. Situační humor pak je vcelku jednostranný, takže buď vám sedne anebo ne. Pokud sedne pobavíte se, nesedne-li máte smůlu. Já se vcelku pobavila, za jedno zhlédnutí to určitě stojí, jestli za druhé to už si nedovolím tvrdit. 65% "Proč je tak šťastný? Těžko říct, naposledy si takhle broukal, když přejel kočku." (před svatebním oltářem) "Můžete mi říct, co se děje? "Nemiluji vašeho syna. Já také ne. O co jde?" ()

Grafito

Spousta vtipných gagů a hlášek.. aby ne.. režisérem byl Blake Edwards.. moc pohledná Kim.. ale na víc než na tři * to není.. ()

Bozvav

Docela vtipná záležitost, zvláště když vím, co alkohol opravdu dokáže, když jej vaše tělo neumí moc zpracovat. Dobré dialogy, spousta vtipných situací, byť místy poněkud křečovité. Za mne 65%. ()

jesus666

Až sa človeku nechce veriť, že je to americká komédia. Willis vie hrať aj v komédiách a je to príjemné osvieženie. Aj keď namiesto zamasteného a roztrhaného tielka je to košela a namiesto krvi na ramene, je to krv z nosa :) ()

Hapretor

Pro mě dost velké překvapení. Přišlo mi, že tady poprvé jsem narazil na pokus Amíků se inspirovat humorem Frantíků v čistší podobě a vsadili na pár gagů a oduševnělejší dialogy během absurdně se vyvíjejících situací. Nicméně se jim to docela povedlo. Takže film pobavil a nepřišel stupidní, jak to u USA komedií dost často bývá. Záměrně jsem se díval kvůli Willisovi, což byl můj nej herec v mladších letech. Už se mi sice okoukal, ale tady to nezahrál špatně. Stejně tak i ostatní. Na zabití času dobré. ()

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

Blake Edwards: 1922 – 2010

Blake Edwards: 1922 – 2010

17.12.2010

Ve středu v noci se na svůj poslední večírek někde tam nahoře vypravil velký filmař, držitel čestného Oscara za celoživotní dílo Blake Edwards. Všichni si jej pamatujeme především jako tvůrce… (viac)