Segajisaek pantaji - banjieui yeowang

• Južná Kórea 세가지색 판타지 – 반지의 여왕 (viac)

sarulefilm

Příjemná jednohubka, která má vlastně super pointu. Ze všechny asijských dramat jsme zvyklí, vždycky ty nejkrásnější lidi párovat a najednou tady máme úplně obyčejnou hrdinku, která možná není překrásná na první pohled, ale zamilujete si ji. I tak jsou ale postavy ploché a vlastně jen plní nějakou svou určenou funkci. Ale ono to přímo nevadí, tak hezky se to udržuje v průměru. Je vidět, že je to levnější dílo a přiklání se to k web dramatu. Některé momenty jsou přehrocené a kromě hlavní myšlenky o kráse nečekejte přílišnou hloubku. Ale zase to zvládnete za večer, hezky u toho vypnete a líbilo se mi to ve výsledku víc než Segajisaek pantaji - saengdongseong yeonae (seriál) (2017) ()

skretik

pribeh o carovnom prsteni, ktory sa dedi v v rodine so skaredymi a nizkymi zenami. tento prsten robi z vas najkrajsiu zenu, pre toho, kto vam ho nastokne na prst... problem nastane, ked zistite, ze najkrajsia zena je vasa najlepsia kamaratka z detstva.... :D super pribeh, super prevedenie, super herecke vykony... paraaaada ()

jarah

Sequel Star of the Universe je rovnako príjemná oddychovka s dobrým obsadením. Príbeh o škaredom káčatku, ktorému čarovný prsteň pomôže k tomu, aby v očiach milovaného chlapca vyzerala ako princezná, ale nakoniec... no veď si to pozrite sami. ()

Felisr

Chtěla jsem napsat, že jde o korejskou variaci dle námětu  vypůjčeného z filmu Těžce zamilován. Spíš by se ale hodilo napsat opak - jak by to Amíci mohli udělat značně lépe, kdyby ubrali několik gagů, jako v téhle příjemné pohádce. Krátká stopáž dílů úplně stačí. Ahn Hyo-Seop je úplný (o rok mladší) klon Nam Joo-hyuka, včetně mimiky. Rozhodně se podívám na jeho další kousky. ()