Tento pořad televize Nova uvádí Ivan Mládek spolu se svou skupinou Banjo Band. Zábavná show provázená scénkami, vtipy a různými vystoupeními hostů. (poz3n)

Petroff odpad!

"To je nějaká ta opičárna s Mládkem a jeho grupou", říkám si - dám tak 2-3 *. Když ale v něčím komentáři narážím na poznámku o Pitkinovi a jeho "...a vo-vo-vo tom to je", měním, degraduji... odsouvám do kouta, ale stále mě to sere natolik, že musím napsat komentář. Člověk, který dělá zábavu tím, že koktá, není vtipný, nejradši bych ho kopnul do hlavy. Ale jsme v Čechách a tak není ani příliš velkým překvapením, že "hláška" zkultovněla. Nesnáším to!! ()

MM_Ramone

Druhý pokus Ivana Mládka o natočenie zábavnej televíznej relácie bol, mierne povedané, zbytočný. Jeho prvá "Čundrcountry show" priniesla niečo nové. Takže aj napriek diskutabilnej úrovni humoru, to bol zaujímavý projekt. V "Country estráde" sa už len zväčša opakuje. S tým istým kolektívom podivínou sa snaží znova baviť divákov. Na mňa to už však nejak nezaberalo. Dokonca ani ten ukoktaný Pitkin mi neprišiel nijak zábavný. * ()

Stocki

Skoro jasno místy skoro zataženo. Asi tak nějak bych zhodnotil scénky v tomto pořadu. Zatímco Suděk Lobota zde prožil svůj strmý pád do trapného propadliště dějin a později úplně zmizel, koktavý Milan Pitkin naopak dokázal pobavit na plné čáře. Do tohoto mixu přimícháme celkem solidně připitomělého inženýra Kubu a velmi povednou Betty Kušnírovou a vznikne celkem slušný základ této show, které pochopitelně velí sám velitel Mládek a zdejší Saskia Burešová v podobě Lenky Plačkové. Hudební vystoupení, když opomenu samotný Banjo Band, mě nijak neoslovila, jelikož country není zrovna můj šálek hudby, ovšem následné ohodnocení s kuličkami a esšálkem bylo poměrně nápadité a zábavné. Suma sumárum = Slušný standard. ()

kingik odpad!

Místopřísežně mohu prohlásit, že jsem na tom nic vtipného, ani nijak zábavného neshledal. Mládek je nejhorší bavič všech dob, tím se také nic nemění. Zbývá najít to proklamované country, potažmo tramp styl. Ať už Mládkova anti-hudební produkce připomínala všechno, tak jen ty country ozvěny tam nějak ne a ne najít. A to jsem sjel Mississippi i Niagaru s Čedokem. Proč se tedy na sklonku kariéry podbízel pořadem, který stavěl na tomhle žánru?! Obklopen svými věrnými měl nesčetně pokusů mě uvést ve smích, ale dělat ze sebe kreténa, šaška, vola, blba, který se cítí na to, že má rozumu přeci jen víc, než ta stupidní sebranka kolem, to už chce pořádnou dávku sebevědomí. V tištěné podobě to zřejmě autorovi, dramaturgovi a režisérovi připadalo vtipné. Nikomu už nepřišlo divné, že se smějí jen zaplacení diváci v sále, že se šlo točit do typicky hnusných, nenápaditých kulis, které už vypadaly blbě tehdy, natož dnes. Když necháte Mládka zpívat, jeho texty vám přijdou neškodné, i když jsou úplně nejhorší v dějinách hudby. Když necháte Mládka vyprávět vtipy, nerozesměje vás pointa toho vtipu, ale způsob podání, který je nejhorší v dějinách vyprávění vtipů. Když necháte Mládka tvořit pořad s jeho ubohým humorem založeným na produkci triviální stupidity, budete mít pocit, že humor umřel. Najednou si budete připadat staří, i když vám ho předvádí umělec se jménem Mládek. Můžete ho vypnout, přepnout jinam, ale počítejte s tím, že když mu jedna televize dá zaslouženého padáka a vykopne ho ze dveří pro dramatický pokles sledovanosti, on se výhledově vrátí komínem s humorem blbým jako je celá tahle nanicovatá estráda. Poroučím se, pane inženýre. 0% ()

tomeek

Buranský pořad plný vulgárního a jednoduchého humoru prostříhaný záběry na diváky z pravděpodobně jiného pořadu, protože to, co se tam děje není ani z půlky vtipné tak, jak publikum reaguje. Koktavého Pitkina neshledávám vtipným ani za mák. To, že řekne h-h-ho (a dav šílí, protože hovno je přece tak vtipné slovo), není humor. ()