Na malom ostrove uprostred Egejského mora sa skrížia cesty archeologičky Valerie Cammon a štvorice mužov. Ona ako jediná prežila nečakaný archeologický objav, jej expedícia potvrdila existenciu hydry, veľkého mýtického viachlavého hada strážiaceho dávny poklad, ale žiaľ aj to, že je to tvor nesmierne zúrivý a nebezpečný.
No okrem hydry je tu ešte skupina lovcov ľudí, ktorá sleduje stopy mužov, aby ich mohla zabiť. A tak sa hnacím motorom nesúrodej pätice stáva túžba prežiť. (beso74)

Campbell

Od Prendergasta jsem viděl film Parasite a ten nebyl nějak moc špatný, a bavil mě, což se ale nedá říct o Hydře. Od Syfy chanelu jsem se těšil na další horor o nějaký příšeře, což se mi dostalo, ale v dost nudným podání. Efekty mi byly ukradený ale co sakra má znamenat to zmatené pobíhání po ostrově. Buď tu běhají nějací lovci naprosto bezcharakterní nebo tu běhají nějací unesení lidi, též bez sympatií. No paráda a komu mám jako fandit. Hydře! Ale to moc nemůžu ta se objevuje málo a její útoky jsou celkem nudné a bez nápadu. Škoda pavouky a vodní havět mám daleko raději. ()

kaylin

Americký snímek „Hydra“ je bohužel tím, co se od něj čeká. Špatnou trikovou odívanou, která vám akorát zabere čas, ale u níž je lepší dělat i něco jiného, ne se jen věnovat filmu, protože to samotné člověku nic nedá. Těch monster, o nichž je možné natočit špatný film, je bohužel moc a tvůrci jsou natolik vychytralí, že je využívají. Hydra by si rozhodně zasloužila něco lepšího. ()

Prochy38 odpad!

Totální, ale totální sračka. Nechápu. Má to být horor? Sci-fi snad? Upřímně, nedokoukal jsem. Já to nechápu. Viděl jsem všechny Pythony, Anakondy od trojky, Python vs. Boa a pod. Ale ani jeden nebyl tak sračkózní jako toto. Kurva, je to z roku 2009 a ty efekty stojí ale za totální sračku. Já se omlouvám, že jsem tak sprostý, ale tohle opravdu nejde. Napětí nulové, což je podmíněno tím, že "hydru" vidíme celou hned v prvních minutách. A založit film na tom, že ta hydra teda jako fakt hustě trhá těla. No fuj. Omlouvám se, ale já vážně nedošel ani k půlce filmu, tak jsem asi zaujatej, ale přes takovej začátek filmu se já nepřenesu. Jestli je druhá půlka hodna těch vašich 4* nevěřím, ale neberu to nikomu. Proč to někdo točí?!? ()

Vyrida

Každému musí být ihned jasné, že takový film bude hlavně stavět na kvalitě efektů a jimi přesvědčovat diváky, že hydra je opravdu skutečné zvířatko a pokocháte se jím v nejmodernějších zoo na světě. Bohužel už když očkem pomrkáte po rozpočtu, který se nedostal ani přes 1 mega dolarů, musí byt každému dopředu jasné, jak to asi vše dopadlo a nakonec vypadá. Grafická vložka však není zdaleka jediná kaňka a film obsahuje i další stovky ať už logických nebo dialogových perel, ze kterých si poměrně s radostí pravidelně hlasitě zasmějete. Z jedné věci jsem však byl překvapen a to je hudba, která se mi fakticky líbila. Když přičtu ještě několik pár pěkných záběrů na ostrovní panoramata, tak to na tu čestnou jednu hvězdičku stačit bude. ()

Godhaj

,,I graded book reports and I put on school plays.“ Tvůrci Hydry se evidentně snažili vyprostit ze zaběhnutých klišé filmů s přerostlými zvířátky a nutno říct, že se jim to poměrně povedlo. Příběh je totiž hodně inovativní a dává tomu patřičný šmrnc, i když se pořád jedná o slabé béčko. Herci jsou průměrní až na jednu výjimku, a to Michael Shamus Wiles, který si svou roli chladného kapitána tak moc užíval, že z herců přehrával úplně nejvíc. Samotná hydra se docela povedla, objevuje se poměrně často a má docela slušný apetit. Přesto má tento film stejné chyby, jako jiné monster filmy, chatrný scénář, podprůměrné herecké výkony, hodně špatný soundtrack a hlavně je taky nudný. ()