Kotel

(relácia)
všetky plagáty
Talk-show / Publicistický
Česko, 1998

Diskusní show vysílaná na TV NOVA. Michaela Jílková si do každého dílu pozvala nějakého politika a lidé mu kladli otázky. Pořad se začal vysílat v roce 1998. V dnešní době už se nevysílá. (duklak2)

Carlinhos odpad!

Psycho. Občas nechtěně zábavné díky neuvěřitelnému primitivismu zamindrákovaného publika, ale jinak totální žumpa v čele s paní kotelnicí. Docela se divím těm, kteří přijali pozvání, protože mohli přijet vyzbrojení nezpochybnitelnými argumenty, ale plebs a Jílková si stejně pořád hystericky jeli to svoje... ()

Voxel

Ten nápad samotný, že občan má možnost položit politikovi dotaz z očí do očí před zraky kamer, nebyl zase tak špatný, ale Jílková většinou neuměla zjednat pořádek, všichni si skákali do řeči, překřikovali se atd, navíc na mě působila značně zaujatým dojmem. Takže slabota, ještě že už to skončilo, stejně se totiž nic nevyřešilo jen si lidi mohli zanadávat (hlavně děda to dost prožíval :-). ()

igi B. odpad!

Vyvařené sračky (z) lidu i pí Jílkové v bublající žumpě coby malý český me(r)diální ajntopfff... Větry vanou, M.J. je rozevlátá, dav se vlní na tribunách a křičí, spodina má pré... A ta mrcha ty nešťastné (a někdy i zjevně retardované) lidičky ovládá a zneužívá jejich bídu a frustrace k obrazu svému a televizní sledovanosti. Manipulace, pokrytectví, hnus! Asi bosse Železného vkus... 8-[ . . . Nejvíc mě kdysi potěšil Jan Saudek, který to té naší televizácké >revolucionářce< s exhibicionizmem sobě vlastním aspoň pro jednou zcela rozvrátil. Chudera >holčička< jedna se tenkrát málem podělala... :,--{ . . . Škoda jen, že se nenašlo více takových >statečných< , d.m.s.n. se tam naopak někteří TI nestoudní a napříč politicko-společenským spektrem profilovaní debilové chodili dokonce i rádi zviditelnit... Zkrátka - svůj k svému, že... . . . Pseudopublicist(i)ka a >tak-s-hov-no< k zblití... :-o.. - - - - - (Vídáno občas nahodile a v útržcích na novoidním (k)anále, komentář zde jako bezvýznamný mnohý - 22.2.2009) ()

buchannon

Michaela Jílková, jejíž kotel by TEHDY stál za hřích. Tenkrát bych se asi ani moc nezdráhal a zřejmě bych provedl jeho revizi. Dnes už bych na tuto "špinavou práci" určitě poslal dědka těsně před důchodem, kterému by se přitom okamžitě spustil Pavlovův reflex. No nic, nechme kotel kotlem a přejděme ke Kotli. Že to byla neskutečná prdel, o tom žádná, ale přitom mě vlastně hloupost tohoto pořadu, který byl stvořen pro široké intelektuální vrstvy, i urážela. Neustále se opakující schéma: 1. Míšánek nahodil téma. 2. Politik se chytil a začal mlít píčoviny... 3. A teď dostal slovo nějaký důchodce, který položil otázku s naivní vírou jejího smysluplného zodpovězení. 4. Nakonec politik zase začal mlít pantem a slíbil tazateli okamžité vyřešení jeho problému s tím, že se mu bude věnovat ihned po návratu do úřadu a pak spolu můžou zajít na jedno nebo za kurvama, čerta kam vlastně ti politici chodí. A pak že se lidi nedomluví... P.S.: A ani jsem nevěděl, že Mirda Sládek je PhDr.. Zajímavý komentář: heyda ()

duklak2

Hodně dobrý pořad, skvělá moderátorka, která dokázala ukočírovat, jak politiky, tak i obecenstvo, které bylo nespokojeno skoro se vším. Lidem mohu jen říci to, že každý svého štěstí strůjcem. Nezáviďte politikům jejich platy. Vždyť všichni jsme startovali v porodnici, takže si za to může každý sám, kolik za měsíc vydělá. ()

• Formát Kotle prý vymyslela sama Jílková, která chtěla se svým výrazně dominantním vzezřením vytvořit konečně dostatečnou konkurenci českým politickým diskuzím. [Zdroj: Refresher.cz] (Duoscop)
  • Do jedné z epizod pořadu si pozvaný poslanec a předseda Sdružení pro Republiku - Republikánské strany Československa PhDr. Miroslav Sládek přinesl vlastní nápoj, a to prý proto, aby se ochránil před případným pokusem ho otrávit. (JoranProvenzano)