Neodbytný hoch

• USA The Non-Stop Kid
všetky plagáty

Mladý pár se chce vzít, ovšem otec slečny hodlá svou dceru provdat za váženého profesora. Mladík se však se svým osudem nesmíří a všemožně se snaží svou lásku získat zpět pro sebe. (Los)

Hellboy

Další Harold Lloyd z dob, kdy ještě jeho grotesky nebyly tak propracované jako o nějaké tři roky později. Ačkoliv vznikla teprve v roce 1918, již zde nosí svůj ikonický slamáček. Zápletka je...achjo... stejná jako ve snad všech jeho prvních dílech: On se uchází o přízeň krásné dívky a vydává se při tom za profesora Noodla, vynálezce nudlové polévky. Většina gagů sestává pouze z toho, že někdo padá, nebo někdo někoho omylem praští, což je vážně málo. ()

pepo

Nebavilo ma to sledovat ani dobovou optikou. Zaverecna nahanacka okolo stlpu fajn, ale to je vsetko. Pri nej jedinej som sa usmial. Nezasmial sa ani raz. ()

cheyene

Když porovnávám Chaplina, Friga a Lloyda, vychází mi žebříček jednoznačně. Suverénním králem je pro mě Charlie, následuje Harold a třetí pozici zastává Buster Keaton, jenž je sice sympatický, ale u jeho grotesek se nepobavím tak jako u těch od jeho kolegů. Neodbytný hoch je krátká a úsměvná záležitost s několika velmi povedenými momenty, avšak na více než 3* to pro mě není. ()

eraserhead666

Raný Lloyd se svým výkonem prostě neuvěřitelně podobá Chaplinovi a v jakémkoliv srovnání s ním vždycky prohraje. Je ještě komicky nevyzrálý a ne moc humorný. To už je zábavnější Pollard ve vedlejší roli. Ještě, že se časem Lloyd zlepšuje.... Tohle je takové nic moc. ()

Iggy

Česky také jako On je znamenitý tenor. Harold se snaží zabránit svatbě své milé s prof. Noodlem, takže ho zneškodní a vydává se za něj, což zahrnuje i znamenitě zpívat. Průměrná Lloydova groteska z raného období jeho charakterictické postavy Hocha. ()

corpsy

V tomto prípade, si scény pre seba nekradne samotná hviezda filmu, ale Harry 'Snub' Pollard a jeden nízky sidekick v dvoch scénach tohoto kraťasu. ()