Nekecaj a pádluj 2

• Česko Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny (viac)

Umírající stará dáma v domově pro seniory požádá dva nejlepší kamarády z dětství Zacha a Bena (Oliver James a Kristopher Turner), aby našli její sedm let nezvěstnou vnučku Heather, která bývala Benovou školní láskou. Stopa vede do divokých hvozdů, odkud se nikdo živý nevrátil, a navíc je jim kdosi v patách.  Umírající stará dáma v domově pro seniory požádá dva nejlepší kamarády z dětství Zacha a Bena (Oliver James a Kristopher Turner), aby našli její sedm let nezvěstnou vnučku Heather. Podle fotografie se však ukáže, že ztracená dívka, která odešla do lesů, aby chránila životní prostředí, je Benovou školní láskou. A když se ke dvojici přidá její britský bratranec Nigel (Rik Young), dobrodružství může začít. Stopa vede do divokých hvozdů, odkud se nikdo živý nevrátil, a navíc je jim kdosi v patách. (oficiálny text distribútora)

jack_scott

Film podobné kategorie sem dlouho neviděl, jedná se spíše o nevtipnou komedii či co. Místama je to takové teenagerovské, s občasným vtipem, ale celkově poutavou formou pojatý příběh, téměř až ze života. Nastálé putování je zajimavé, nejspíše s rostoucím podílem THC v krvi se dějí zajimavé a ještě zajimavější, ač předvídatelné,věci. Hippie kočky v domku v koruně stromu jsou třešičkou na dortu, Hal Gore zkoumající veverčí prdy jakožto příčinu globálního oteplování už pak ani tak nešokuje, ačkoliv je jinak skvělým vtípkem na účet demokratů a všech vyznavačů tohoto nového kultu. Pro sledování je doporučen špek či dva, případný alkohol také neuškodí- pak je to slušná podívaná, ačkoliv na Pineapple express to nemá ani náhodou. V rámci soutěže o „pohár Eda Wooda a Uwe Bolla“ bych dal klidně 60%, ale celkově tak 35% a **. ()

Shitonit

Asi lepší než jednička, hodně přebraný a kopírovaný ftípky, klasika je domeček na stromě a dvě multinadrbaný žabky, který se tak nááádherně nabízej a i tak zůstávaj bez výkřiku. Ách, chtělo by se mi zvolat, to bylo tak těžce oddychový, potřebuje-li někdo přežít něčím vyjebanou například chřipku, tak tahle dvojka - Nekecej a pádluj je přesně To. ()

fujarik

Co to proboha bylo?? S prvním dílem to má společný akorát vybrakovaný děj!!! Téměř tytéž scény najdete i zde, ale s jinými herci! Tento film byl snad natočen jen za účelem výdělku. Kdyby divák nečekal dobré pokračovaní jedničky, tak tento film ani nezhlédne! Podle mě je to podvod na diváka a ještě k tomu pořádně nudný! ()

Lucas87 odpad!

Strašná kravina s jedničkou neměla nic společného, 2 lesní ekovíly, 1 princ Krasoň... a dva trotlové jeden právník a další ošetřovatel si vezou do bečky piva do džungle, přitom je honí komando nasraných veverek a střílí po nich dva pošuci z M4. Ta jednička měla aspoň nějaký komický náboj, tohle byl způsob jak vyrejžovat prachy na názvu filmu především. ()

Sidli

Takže, tohle se vůbec nedá nazývat pokračováním prvního dílu, je to jen o dost horší remake prvního dílu. Téměř stejný děj jako v prvním díle, zdrhaj před chlápkama, utečou jim na strom.... a spousta věcí stejných jako v prvnim díle. Špatný film to není, ale na jedničku nemá. (Tento film má u mě 60%) ()

• Když parta nakládá zavazadla do člunu, bere s sebou mimo jiné i dva soudky piva. V dalších záběrech na peřejích je v lodi ale už jen jeden. (Grid)
  • Poté, co do raftu posádce začně téct voda, vyhodí hrdinové mimo jiné také sud piva. Ten se však nepotopí a zůstane na hladině. (Skarface)
  • Natáčení mnoha scén, které se odehrávali v přírodě, ve skutečnosti tvůrci filmovali v obrovském skladišti. (Skarface)