Harold Lloyd - bojovník za prohibici a zastánce mléka! Burleigh Sullivan (Harold Lloyd) je nesmělý a nešikovný mlékař, který denně rozváží láhve. Když jednou týdně hovoří šéf ke svým zaměstnancům, ruší jeho projev škytáním a neúmyslně vyřadí z provozu celý šéfův štáb. Řada neuvěřitelných náhod vede k tomu, že se Burleigh ocitá v boxerském ringu u příležitosti mistrovství světa ve střední váze. Obhájce titulu Speed McFarland nepil mléko, ale něco tvrdšího, a proto má jisté potíže. Malý mlékař je sice směšný střízlík, ale kdo pije mléko, ten se stane mistrem světa! Podle mnoha kritiků nejlepší zvukový film Harolda Lloyda. (oficiálny text distribútora)

D.Moore

Velmi svižná a vtipná groteska, která je už zvuková a využívá všechny možnosti, jež jí to nabízí - od množství slovního humoru po efekty typu řehtání koně nebo boxování v rytmu hudby. Já se bavil hodně a Harold Lloyd mě nezklamal. Co mě ovšem zklamalo, byl vpravdě hnusný obraz i zvuk na DVD od KaB Music. ()

eraserhead666

Ten příběh je tuctový až kýčovitý, ale první půlhodinku je to velmi zábavné. Střední část je dost natahovaná a závěr velmi předvídatelný, naštěstí se do něj vrací humor. Je třeba ocenit, že přestup z němého do zvukového filmu Lloyd docela ustál, zvukově dokáže být stejně komický jako v němé podobě. Strašně mě bavila hláškující agentova přítelkyně. 3,5* ()

Wiliem

Hodně laciné, spíše trapné než vtipné, moc natahované. Slátanina toho nejvyššího kalibru. H.Lloyd se možná snaží seč může ale jaksi mu to k ničemu není, s nudným, průhledným a doslova trapným scénářem, toho moc vymyslet nejde. Kterákoliv Chaplinova raná groteska vychází lépe než toho. Hodně podprůměrná komedie. 35%. ()

mortak

Bohužel to není bláznivá komedie, ale tuctová divadelní hra s Lloydem v hlavní roli. Jde o bezvýraznou sériovou variaci na americký sen: jak outsider se zlatým srdcem do svéta tvrdých pěstí a slávy přišel, jak málem to srdce ztratil, ale jak ho čistá láska zachránila. Lloyd se snaží vymýšlet vtipy a blbnout, ale protože se musí držet textu a propagovat americké hodnoty, výsledek je nemastný a neslaný.Paradoxně je nakonec nejlépe hláškující postavou cynická (ale jen v první půlce) milenka boxerského kouče a managera. ()